Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • -KP-

    addikt

    válasz S*Tom* #128 üzenetére

    Szerintem a legkevésbé ez számít. Nagyon kevés tps játék van ami tetszett. Ez az egyik, a másik a Splinter Cell sorozat. Számomra Deus Ex óta a legjobb játék a ME 1-2, bár erősen gondolkodom perpillanat, hogy felhelyezem a trónra a Deus Ex helyére. Ez a precizitás ahogy az egész ME univerzum, a karakterek, a párbeszédek, az animációk fel vannak építve szerintem példás.

    Az meg csak hab a tortán, hogy a döntéseid kihatnak a későbbi játékmenetre. Amit Mass Effect 1-ben csináltam, hatással van arra, mi történik ebben a játékban. És majd gondolom ugyanez lesz a Mass Effect 3-al.

    Elég régóta játszom már pc-s játékokkal(kb 1995 óta) és azt tudom mondani úgy nagyjából 5-6 éve egyre inkább csak ontja a szemetet a játékipar. Vegyél egy jó engine-t vagy írjj egyet, csináljj hozzá pár pályát amin pár óra alatt végig lehet rohanni, öntsd le nulla sztorival és utána add el olyan állapotban hogy az első nap már patchelni kelljen. Ez a trendi mostanság úgy 20ból 18 játéknál.

    Nemrég fejeztem be, pénteken kezdtem a Mass Effect 2-t és elég sokáig kitartott. Persze végig csináltam a főszálakat, felbéreltem mindenkit, minden csapattagom nyűgjén is segítettem, ez nem kevés idő volt. De az látszik, hogy ebben a játékban jócskán van belefektetett munka. Az egyetlen unalmas rész a játékban ez a szar bolygószkenelés. Ha az nem lenne benne, ráírnám a 10/10-et.

    Arra amúgy kíváncsi lennék, kinek sikerült végigvinni az utolsó küldetést úgy, hogy mindenki életben maradt. Nekem elsőfutásra Legion és Jack volt, aki nem élte túl.

Új hozzászólás Aktív témák