Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Romvr

    őstag

    válasz Drizzt #716 üzenetére

    RPG = Rocket Propelled Grenade ;] Aki azt hiszi szerepjáték azt kihívom egy sakk meccsre, és lerendezzük mint férfi a férfival :DD

    Amúgy szerintem is megfelelő az egyensúly a szájtépés és a harc között. Ráadásul a párbeszédek is jól eltaláltak. Néha fetrengtem a röhögéstől azokon a szövegeken amiket le tudtak nyomni

    Szpójlér (Fellegvár, Kora Odúja //vagy hogy a bánatban van fordítva a Cora's Den// Ököl küldetés):
    Mikor már magasan van az Elbűvölés, vagy az Intimitás, és találkozol a két bérencel akkor benyögi hogy "Möst öltem meg 20 katonát, szerintetek veletek mi lesz?" "Ja igaz, különben is utálom Ökölt." (Emlékezetből, angolról), a másik lehetőség meg a "Nincs jobb dolgotok máshol?" "De igazad van, menjünk." Erre amit lereagálnak a csapat társak. "Ezt nem akarom elhinni", "Általában a lövöldözés a megoldás". Hát én ott röhögtem egy 10 percig. :C

    Szpójlér vége.

    [ Szerkesztve ]

    "(...) instead of looking out, they look in. Instead of speaking, they listen. Instead of trying to make sense, they make dreams." ~ Thistle-Chaser

Új hozzászólás Aktív témák