Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Chal

    addikt

    válasz Dimebag88 #29447 üzenetére

    És mégis milyen mac-et lehet kapni annyiért? :) Én ennél többért vettem a desktopomat, ami egy iMac-et váltott. Meg sem fordult a fejemben hogy megint iMac legyen az utód, vagy akár egy tuningolt mini. Nagyon elcseszte az Apple a desktop vonalat sajnos.

    Régi szériás MacPro-nál rezgett a léc, de azon kívül hogy szép meg eredeti Apple, csak a baj lenne vele (fogyasztásáról nem is beszélve), és a hackintoshom úgyis megeszi reggelire.

    [ Szerkesztve ]

  • rii

    nagyúr

    válasz Dimebag88 #29447 üzenetére

    elnézst h csak most válaszolok ... havazás van ... elfele ... mindenből ...

    2008 óta dolgozom napi több mint 9 órát mac-eken ...

    2008 - 2011 - mac pro - xeon - szép volt jó volt

    2011 - 2015 - 2011-es 27-es imac ... porosodott belül a display (nem is az üveg, hanem maga a panel, az is belülről)
    a 6-ból 2 is vid. car problémás volt

    2016-napjainkig - 27-es újabb imac - zsanér probléma

    nem munkaállomásnak valók ezek
    a design mindenek felett
    kihal a vid. card, a gép meg odavan napokig, munka meg áll?

    pc-nél elmegy ember bolt, vesz vid. card, munka megy tovabb

    melóhelyen ha nincs tartalék imac, akkor egy ember munkaja több napra kiesik ....

    mac pro-t se vennék munkara ... agyonintegralt sz.rok már ezek ... web, mp3, mp4, avi, foto, oszt kész ... erős túlzással csak erre jók már az én szememben ... csillivilli külső ... hype ....

    .... a legjobb amikor valaki mondja nekem, hogy a "régi vitánk, pc vs. mac" ....

    nem akartam mar neki mondani, h a mac csak design-t takar már .... 800.000-ért .-/

    piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

Új hozzászólás Aktív témák