Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kranazoli

    senior tag

    válasz AMDFan #19 üzenetére

    z2300-ról is olvastam tesztet és csak jókat.
    Két problémám van vele:

    1.) magas ára
    2.) mélnyomó brutális mérete

    Megnéztem ezt a Genius sztereó hangfalat is. Találtam is róla Logout-n tesztet, tetszik is, ezzel meg az a problémám, hogy a hangfalak kúva nagyok :(

    Vmi kisebb darab nincs?!
    :)

    Én beérném sokkal kisebbel is, ami nem csak magas sugárzó lenne :)

    VAGY:

    Létezik egyáltalán olyan 2.1-es szett, amelyiknek a méretei is kicsik.
    (a szateliteket polcra tudom tenni, nem fér el a 23"-os TFT mellett :)

    És olyan 2.1-es amelyik nem csak mély és magas, hanem közép sugárzók is vannak benne.
    Ja, és megfizethető ár kategória.

    Létezik ilyen?!

    - LOGITECH Z-Cinema 2.1 47ezer :(
    - LOGITECH Z-2300 38ezer :(

    A z4-es meg ugyabár 20ezer.
    Akkor inkább hallgatom ezt ;)

    :R

    AsRock Z77 Extreme4 | Intel Core i7 3770K | Kingston HyperX Fury Blue 32GB 1600MHz DDR3 | MSI GeForce® GTX 1070 GAMING Z 8G | A-DATA 384GB SSD | XFX XTR Series 650W | LG-24MP57VQ-P IPS 24" | Windows 10 WST x64

  • kranazoli

    senior tag

    válasz AMDFan #21 üzenetére

    Ja, a 2300-as ahogyan visszaolvastam ill. a milyen 2.1-es topic-ban írtak alapján is, de mondjuk Nekem már a méretei is irreálisnak tűntek, szóval sejtettem, hogy vmi ezzel sem Oké.

    És az általam írt Creative-ok azok nagyon gagyik?!
    Az I Trigue sorozatokra gondolok.

    Nyílván nem Hi-Fi hangzást keresek és Én is tudom és értem is, hogy vmit vmiért és nem lehet mindenben jót nyújtani. De Számomra és talán sokak számára nem az a fontos, hogy milyen hangerőt tud produkálni a cucc hanem az, ha egy szobát kihangosít, akkor azt legalább tegye minőségben...

    Még nem néztem amiket írtál, majd csak este lesz rá időm...

    Köszönöm!!!
    :R

    AsRock Z77 Extreme4 | Intel Core i7 3770K | Kingston HyperX Fury Blue 32GB 1600MHz DDR3 | MSI GeForce® GTX 1070 GAMING Z 8G | A-DATA 384GB SSD | XFX XTR Series 650W | LG-24MP57VQ-P IPS 24" | Windows 10 WST x64

  • kranazoli

    senior tag

    válasz AMDFan #23 üzenetére

    Sikerült faszásan 2db topic-ba is szemetelnem ezzel a dologgal :(

    Z-Cinema: Az ha jól emléxem cirka 50ezer pénz, de 40k fölött az biztos.
    :(

    Engem kurvára nem az érdekel, hogy menő, dübörög, stb... Volt egy A4Tech-es (pontosabban még van is) 2.1-es "hangrendszerem" évekig. No, ez a Z4-eshez képest hulladék.

    Aztán úgy döntöttem, hogy itt lenne az ideje lecserélni. De nem gondolkoztam és gondolkozom Hi-Fi hangzásban. Mi a ráknak, amikor tömörített mp3 fájlokat, vagy netrádión keresztül hallgatok zenéket. Néha megnézek egy sorozat részt ami szintén tömörített és néha játszom.

    Egyszerűen csak jobbat szerettem volna a fenti célokra. Írtad, hogy melyik a fontosabb. Ez egy jó kérdés. Azért mert ez több dologtól is függ. Ha van vmi olyan game, amit várok(vártam) akkor 90%-ban játék. Ha ilyen nincs akkor maradnak a fentebb felsorolt tényezők.

    Írtad, hogy Nekem kell eldönteni, hogy melyik számomra a fontosabb. Ami számomra fontos lenne(!) az a jó minőségű hangzás. Nem a hangerő. Ez lenne a legfontosabb.
    Utána jön a zene ill. film és játék az vegyesen.

    Azt Én is tudom, hogy a mélynyomó pl. filmek alatt nem sok mindenre jó. Ugyanakkor nélküle a Z4-es filmnézés alatt nulla csak a magas sugárzókkal.

    A mozizást nem úgy kell érteni, hogy DVD film hegyeket nézek. Lófaszt! Ha filmet nézek, akkor túlnyomó érszt XVID, DIVX. DVD ritkán.

    A térhangzás, 5.1 és fölötte :) néha-néha egy-egy koncert DVD esetén jól jönne. De ez ritka mint a fehér holló...

    Folyt. köv. másik HSZ-ben....
    :R :R :R

    AsRock Z77 Extreme4 | Intel Core i7 3770K | Kingston HyperX Fury Blue 32GB 1600MHz DDR3 | MSI GeForce® GTX 1070 GAMING Z 8G | A-DATA 384GB SSD | XFX XTR Series 650W | LG-24MP57VQ-P IPS 24" | Windows 10 WST x64

  • kranazoli

    senior tag

    válasz AMDFan #24 üzenetére

    Én "csak" abból következtetnék rá, hogy 2 utasak a szatelitek. Olvastam itt HSZ-eket, hogy a Creative basszusa nem az igazi (hát Én ezt leszarom. . pontosabban gondoltam, hogy nem az igazi vmi benne, ha a 3330-as kerül cca. 20ezer pénzbe ;).

    Nekem a Z4-ről az a HSZ volt érthető és logikus amelyikben (már nem emléxem pontosan, hogy melyik fórumon olvastam) írta vki, hogy z4-el az a probléma, hogy a szatelit dobozok valóban csak magas sugárzók így lesz egy bizonyos hangtartomány, amit szinte zéró szinten fog megszólaltatni a cuccos.

    Talán most már értem, hogy mire is gondolt....

    Én Creative-ot annyira nem írnám le, gondoljunk csak az Audigy és X-Fi kártyákra. Gondolom, hogy aki jó hangzást szeretne vmilyen Creative kártya van a gépében...

    Miért, miből gondolod, hogy egy Creative I-Trigue-nak ne lenne jobb minősége mind egy z4-esnek. Nekem az a logikus, hogy mélynyomóval, közép és magas sugárzóval jobb minőséget kellene produkálnia mint egy z4-nek.
    :F

    Én egyáltalán nem zárkózom el a 2.0-s hangrendszerektől sem!!!

    Nem érdekel, hogy dübörögjön. Az sem érdekel, hogy 5.1 legyen és állandóan hiány érzetem legyen, ha nem játszom vagy nem 5.1-es filmet nézek. Azt szerintem felejtsük el, hogy DIVX-nél annyi előnye lesz, hogy fognak szólni a hátsó hangfalak is...

    AsRock Z77 Extreme4 | Intel Core i7 3770K | Kingston HyperX Fury Blue 32GB 1600MHz DDR3 | MSI GeForce® GTX 1070 GAMING Z 8G | A-DATA 384GB SSD | XFX XTR Series 650W | LG-24MP57VQ-P IPS 24" | Windows 10 WST x64

Új hozzászólás Aktív témák