Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ch4os

    aktív tag

    válasz Ablakos #324 üzenetére

    Akkor mégegyszer. Részletekbe menően.
    Elsőként. A Bitwarden open source!
    Igen a Bitwardennek is van előfizetéses csomagja, csak a free-be megkapsz mindent. Ha fizetnél is, akkor is olcsóbb minden tekintetben. De nézz utána. Nekem elég a Free Bitwarden.
    LastPass pár hónapja előadta, hogy talán márc.15-tel "LastPass has two accessible device types: computer (all browsers running on desktops and laptops) or mobile (mobile phones, smart watches, and tablets)." Ezek közül ingyenesen csak 1 device type-on használhatod.
    Mivel én mobilon és gépen IS használtam, ekkor kezdem el nézelődni. Mert nem voltam hajlandó havi 3USD-t fizetni. (11eFt évente!)
    Bitwardennél nincs ilyen megkötés és ingyenes, sőt még az itthoni NAS-ra is fel tudtam tenni egy Bitwarden szervert (open source, letölthető) és a jelszavaim házon belül maradnak és ugyan úgy a világból elérhető.

    A párhuzam pedig a fentivel:
    Ha nem ad más utat a Locus csak a havi díjas megoldást, akkor váltani fogok más hasonló, de ingyenes vagy egy alkalommal megvásárolandó appra. Például: OsmAnd, OruxMap, GaiaGPS, Mapy.cz, ViewRanger, Komoot, BackCountry Navigator.
    Mint látod van alternatíva, persze mind kicsit másmilyen.

Új hozzászólás Aktív témák