Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bringasisti

    őstag

    válasz growler #11047 üzenetére

    Itt több félre értés van és az hogy östag vagyok bele lett gusztustalanul keverve! 69 éves vagyok és 3 napot foglalkoztam a témával! A lényeg hogy van egy HP nyomtató ami nem " nyomtató" a szó mindennapi fogalom szerint, hanem egy olyan kütyü ami tud nyomtatni, szkennelés megy kép vagy PDF fájlba, és tud könyvet nyomtatni úgy hogy a PDF könyvet beolvassa az oldalakat átrendezni és a lap egyik felére nyomtatja az 1 és 63 oldalt végig az egész könyvet értelem szerűen majd mikor megfordítom a tömb papírt akkor a 3 és 65 oldalt. Középen a lapokat össze kell tűzni és kész a könyv. A gyártó szerint nincs termék támogatás 12.04 után. Ezért felraktam a 3- dik Linux változatként hátha megy letöltöttem a hplip- és a felajánlott összeg illesztő programot és nem megy. Volt javaslat hogy a terminálba írjam be : beírtam semmi. Egy ilyen nyomtató drágám mint a legdrágább Windows. Az hogy nem tudtam néhány dolgot beállítani azért még mind a három változatot tudtam volna remekül használni, mert az AutoCad alkalmazást is meg tudtam tanulni segítség nélkül.

    BENEFON DELTA--------N8

Új hozzászólás Aktív témák