-
Mobilarena
Linux kezdőknek - érdemes beleolvasni, mielőtt kérdezel
Új hozzászólás Aktív témák
-
Dhampir
félisten
válasz
manoarc #101637 üzenetére
Lutristól függetlenül olyan gondom már akadt, hogy például egy Steames játék lefagyott indulásnál, amit leginkább csak kijelentkezéssel tudtam megoldani. Némi utánaolvasással Winetricks-ben három .dll telepítése megoldotta a problémát az adott játék esetében.
Segíthetnek:
WineHQ
https://www.protondb.com/ -
-
CPT.Pirk
Jómunkásember
válasz
manoarc #101553 üzenetére
Működik rajta, de az úgy nem egy teljesen kezdőnek való megoldás. https://wiki.debian.org/Wine
A Debian az egy fasza disztró a maga módján, de inkább a tapasztaltabbaknak, illetve tanulni vágyóknak való. Azon a disztró vonalon inkább nézz meg egy Mint Cinnamont, minden egyszerűbb lesz rajta.
tordaitibi: mi topicgazdák is tudunk törölni, illetve onnba vagy offba tenni hozzászólást abban az adott topicban. Viszont mi semmilyen kapcsolatban nem vagyunk a PH! csapatával.
-
ViZion
félisten
válasz
manoarc #19039 üzenetére
Az Ubuntu (illetve Unity) kicsit több/erősebb vasat igényel. Nincs kitöltve adatlapod, szal. nem tudom mi volt a gond.
"win 7 nem fogta így, az összes bekapcsolt effekttel" ez mit jelent? Aero-t?kb. ez az összes effekt, meg az ablakváltásra végre kitaláltak vmi látványosat.
Xubuntut, Lubuntu-t, Peppermint Linuxot próbáld ki. Esetleg más, nem Ubuntu alapú disztrót (Chakra, Fedora, Mageia) azok ált. gyorsabbak gyengébb gépeken.
Új hozzászólás Aktív témák
Hirdetés
A topik célja: Segítségnyújtás a Linux disztribúciókkal még csak ismerkedők számára. A szerveres kérdések nem ebbe a topicba tartoznak.
Kérdés előtt olvasd el a topik összefoglalóját!
Haladó Linuxos kérdések topikja.
Linux felhasználók OFF topikja
Milyen program ami... [link]
Shell script kérdésekkel látogassatok el a topikjába
- Vélemény Ubuntu 20.04 LTS
- Vélemény Linux Mint Debian Edition 4
- Tudástár MX-Linux 19
- Bemutató Linux a mindennapokban: Manjaro KDE
- Bemutató Linux a mindennapokban
- Hír Zöld utat adott a nyílt forráskódú Linux meghajtóknak az NVIDIA
- Hír A Steam Play hozza el a Windowsra írt játékokat Linuxra
- Hír Hova jut a világ? Linuxot kínál a Windows Store!
- AKCIÓ! ASUS PRO WS W790E-SAGE SE alaplap garanciával hibátlan működéssel
- BESZÁMÍTÁS! Gigabyte B760M i5 14600KF 64GB DDR4 512GB SSD RTX 3080 10GB Corsair 4000D Airflow 1000W
- Csere-Beszámítás! RTX Gamer Számítógép PC Játékra! I5 12400F / RTX 3070 / 32GB DDR4 / 1TB SSD
- Apple Watch SE 2 44mm, Újszerű, 1 Év Garanciával
- Csere-Beszámítás! Sapphire Pulse RX 9070 XT 16GB Videokártya! Bemutató darab!
Állásajánlatok
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft
Város: Budapest
Cég: Promenade Publishing House Kft.
Város: Budapest