Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ceia

    őstag

    válasz ubyegon2 #73690 üzenetére

    Igen, az ICE az, amiről olvastam.
    Peppermint includes a number of example SSBs by default, These are included as examples only and the sites are not affiliated with Peppermint OS. Please feel free to remove any example SSBs you do not want or need.

    Ez azért jól hangzik, de nem lehetne eltávolítnai magát az ICE-ot is? Nekem nem kell ilyesmi, és jó lenne leállítani, mint "szolgáltatást" hogy windowsos hasonlattal éljek. Hogy ne lógjon a rendszeren feleslegesen, ne használjon erőforrást. És hogy ne is lássam.. ;] Tehát a Linuxos feladatkezelőben (nem tudom, itt mi az) gondolom ott van, és fut a háttérben.
    Ne már, amikor végre találok egy tök jópofa Linuxot, kiderül, hogy ezt pont elrontották egy ilyen hülyeséggel.. De talán nem végzetesen.
    Bocs, de már elég sok disztrót megnéztem, és nagyon megörültem a Peppermintnek. Mindnek volt valami hibája, vagy több. Megnéztem pár Mint témát, de egyik sem tetszett annyira, mint a Peppermint gyári. Ez egyszerű, letisztult, stílusos, színes, barátságos. Ritka fajta! Kifejezetten jópofa, van egy vidám karaktere. A Minté inkább zord irodai kinézet, nem barátságos egy cseppet sem. Lehet valamit jobbítani rajta témával, de alapvetően ugyanaz marad, aminél jobb a Peppermint felülete már gyárilag is. Nem érdekelnek az extra meg kényelmi szolgáltatások, csak egy egyszerű rendszer kell, amin futtatom az appokat és netezem. Elég, ha csak annyit tud, mint az XP :D Akkor már nekem jó. Gondolom azt meg ez is tudja. Majd ha mégsem lesz jó, kipróbálom a Mintet is. Jó lehet B tervnek.
    Mindegy, milyen a gépem. Az erőforrás takarékosság nálam alap, bármekkora gépem van, vagy lesz. Így szoktam meg először Amigán, majd DOS-on, és a Windowsokban is. A programozók úgyis trehányul írnak meg mindent, jobb, ha a lehető legtöbb erőforrást biztosítjuk mindenhez. De különben itt van az adatlapomon. Ma már nem valami erős, de azért gyenge sem annyira. Ha a 7-et viszi, akkor vinnie kell a Linuxot is, ha csak nem Ubuntu Unityvel. ;) Azt nem tenném rá, de nem is tetszik.

            it's more fun to compute

Új hozzászólás Aktív témák