Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ubyegon2

    nagyúr

    válasz Frawly #58907 üzenetére

    nem szeretik, ha alap wikis dolgok vannak újra meg újra leírva, mert csak feleslegesen nyúlik vele a topik, és később a sok ismétlődő alapinformáció között nehezebben lehet megtalálni azokat a még hasznosabb információmorzsákat

    Ja, hogy nem szeretik! Hoppa! Ha jól tudom ez a legtöbb topikban megvan, állandóan ismétlődnek a kérdések/válaszok. Senki nem szereti ezt, de el kell/lehet dönteni, hogy a topik van a kérdezőért vagy fordítva. Archnál akkor a topik legyen pofás, értem.

    Szóval ne add fel, lesz Wi-Fi-od, csak a kimeneteidet tedd közzé az Arch topikban.

    Valahol lemaradtál, mert írtam, hogy kábellel újratelepítettem még akkor és utána már volt wifi is. ;)

    csak a kimeneteidet tedd közzé az Arch topikban.

    Ezzel nem zavarnám meg semmiképp a szépen megőrzött állapotú topikot.

    A feltett rendszert már nem piszkálom, próbáltam még kideríteni a másik pofátlanul odakérdező kolléga problémájára a megoldást, de nálam működik ez a cpufreq applet a schedutil állásban, a performance az maxra teszi, nem mozdul, nála viszont nincs schedutil, powersave van helyette. Sajna így nem tudom reprodukálni a nála fennálló helyzetet. De gondolom majd a nagyarchú hozzáértők csak megoldják ezt is.

    Szóval nálam második telepítés óta minden működött, de fogalmam sincs, mi az, amit kérdésként beírhatnék a fényességes tekintetű Arch-topikba, ezért nem kezdem el jobban belakni. Marad a mezei Debubi vonal.

    A lelkes ajánlgatásod respektálom, de ha így promózod kezdőknek az Arch vonalat, javaslom, csinálj egy egyszerű felhasználók Arch topikját vagy hasonlót. A belterjesség látjuk hová vezetett svédországban is. A nagyarchúak meg kakkantsanak sünt. ;]

    Azért sajnálom a dolgot, mert kezdtem fantáziát látni az Archban azok alapján, amit ez a felrakott AmD mutatott. Az is meglep, hogy téged még nem utáltak ki onnan a fényes tekintetűek, fődöbrögivel az élen. ;]

    [ Szerkesztve ]

    eladó Samsung PM883 1,92TB SSD 50eft

Új hozzászólás Aktív témák