Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ubyegon2

    nagyúr

    válasz #95488640 #52742 üzenetére

    Maximum odarakok egy time kódot, kiegészítéssel.

    Jó úgy is, hogy a videó alá írod a kiegészítéseket, ahogy most is tetted! :)

    Köszönjük egyébként, hogy hozzájárulsz a kezdők Linux használatának megkönnyítéséhez, nekik a telepítés tűnik egyébként a legnehezebbnek Win után főleg, pedig piszok egyszerű, ha minden stimmel a hardverekkel, de azért elsőre én is vakartam a fejem párszor, igaz wubi-val próbáltam először. Azért pár hét próbálkozás után simán megtaláltam a Mint-et és hetek múlva már nem is tudtam, hogy van Win a gépemen!

    Majd nézd meg az Összefoglalóban hogyan került be a csatornád, ha vannak ötleteid változtatásra, szólj nyugodtan, mert azért néz így ki az Összefoglaló, mert elég nyűgös megcsinálni a fórum motorral, ha nem vagy nagy trükkmester.

    Remélem mások is kedvet kapnak YT videók készítésére, mert jól kiegészítik egymást a telepítési leírásokkal!

    Belegondolva most egy Linux Mint telepítésébe, ahogy a videón is van, meg abba, hogyan lehet felrakni a Debian snapshot-ot, hogy fusson ne csak szoftveres leképzéssel a DE....innen is látszik, miért a Mint a kezdők kedvence, meg persze az Ubuntu is, ezt se felejtsük el, az alapok ugyanazok a telepítés/particionálás során.

    A Debian telepítésénél észnél kell lenni, úgy látom a particionálás még mindig elég nyögvenyelős a grafikus telepítőben. Nyomhatod napestig a tovább gombot, semmit nem fog csinálni, amíg rá nem jössz, hogy le kell görgetni a szöveges rész aljára és ott előbb elfogadni a változtatásokat és utána a kész gomb.

    (#52776) ampulla

    Én is felraktam synapticból, de nekem sem találja semmi. :U

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák