Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jimmy399

    senior tag

    válasz spammer #36949 üzenetére

    Ú :)

    Openbox ablakezelőt. Google Chrome-t, AUR-ból. :) Balkezes egér beállítás :D. Conky :D Terminator-t :D, Deluge-t a távoli Sambás torrentszerverhez :) DoubleCMD-t GTK2+al. Obconfig, Obmenu, bár a Openbox menüt eddig sokáig kézzel szerkesztettem természetesen Mcedittel :) Bár a nano is király :D
    Vim, halál :D, Alsa-utils.... :D A Hanggal megszenvedtem a TV-tunerrel illetően. SAA7135-ös chipsettel :D SOX segített meg bash script :D Tvitme... :) Ja igen az ELSŐ disztró, amin perfekt megy a VDPAU. :)) A8-5600K, 4 GB DDR3 1600-as ram, meg HDD.... :) Ja igen a windowsal külön boot ... Ja igen Elementary OS, külön HDD, tehát 3 OS külön rendszerbetöltővel, 2 HDD 1 SSD a gépben, tudom lehetne feltenni egy közös grub2 rendszerbetötőt és nem kéne bohóckodni a f11-es boot képernyővel BIOS-ban (UEFI), de nem baj. Ja igen a Grub2-ben külön kellett még a OS-prober-t is telepíteni, hogy felismerje a Win8 loadert meg az Elementary-t és feltegye a boot menübe. Ja a boot menü mind3 rendszerben 1 sec-es késleltetés a boot miatt :)

    Fasza az ÁRCS :D remek wikije van. :))

    Boot után 201 MB-al indult a rendszer Arch alatt... Elementary OS 0.2 Freya 500 MB, Win8 meg végtelen+2 mega xD

    Szóval Arch bejött, most is őt használom. Gördüló disztró, még csak bohóckodni se kell a legújabb 4.0-s kernellel :) YES :D Egy Up-To-Date rendszer :D
    Ja és csak háromszög vagyok nem kocka :D

    --- N/A ---

Új hozzászólás Aktív témák