Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ViZion

    félisten

    válasz lionhearted #17360 üzenetére

    "Message menu, sound menu, stb."
    Nah, ez IS a különbség, hogy Ubuntuban kapod ami van, és -legalábbis Unity-n- egyre kevesebb lehetőség van az átszabásra. Fedora és a Gnome Shell ezért is tetszett meg nagyon (OK, jön Cpt.Pirk és megmondja, h ez sehol sincs a KDE személyreszabásához képest, de sajnos még tartósan működő KDE-t nem láttam ;] :D ). Vannak a GS extension-ok, amivel eléggé áthegeszthető, ráadásul javascript az egész, kis angol tudással is hegeszthető. Az említett menüket is innen lehet felrakni.

    Fallback mód amolyan kényszermegoldás, de már gyengébb HW-n is működik a GS, szal. szvsz felesleges is.

    Mir jó dolog is lehet, ha sikerül technikailag és több linux disztró is mögé áll. ITT jókat írnak róla szerintem, egy éven belül elvileg kiderül mi lesz vele, ahogy írják is: "We'll see how Mir for Ubuntu turns out... And whether it gets adopted by anyone else in the Linux world."
    :R

    Lassan utolérem magam és újra lesznek linux hírek és ajánló is. :D

    Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

Új hozzászólás Aktív témák