Keresés

Hirdetés

  • Hauntii teszt

    gp Ki gondolta volna, hogy az élet és halál közti rés ennyire élvezetes lehet? Igaz, szín nem sok fért ebbe a birodalomba, de a Hauntii hangulatával, harcaival és apró fejtörőivel is képes elvarázsolni.

  • Két OLED kijelzőt is bevet a GPD DUO

    ph A készülő notebook biztosan úgynevezett AI PC lesz, de nem tudni, hogy milyen platform kerül bele.

Új hozzászólás Aktív témák

  • mazsi

    senior tag

    válasz tgabex #112 üzenetére

    Olvass vissza picit, fog menni LeEco profil nélkül is a dolog. De hogy adjak támpontot is:
    1) Regisztrálj a LeEco oldalra gépről! Nekem az amerikai oldalon simán ment a dolog, majd azzal a profillal beléptem a telefonra első körben. Ha beléptél, mennie kell a frissítésnek is menüből.
    2) Van még két más mód is ROM cserére, amihez windows gép kell. Gyári ROM-ot itt is találsz, és leírják a menetét is. Itt a windows meghajtó szokott probléma lenni, erre figyelj oda. Sokan magyarított verziót használnak, ezt többször is linkelték az itteni hozzászólásokban.

    Rátérve az eredeti problémádra: én jelezném az eladónak és visszatérítést kérnék, vagy új átalakítót a rossz helyett. Nagyon minimális esélyt látok arra, hogy gyári cucc nem tud alapvető szolgáltatást - inkább frissítésnél szokott ilyen gond előjönni, bár nem lehetetlen.

    Pámikgomb helyett pedig a keresőgomb biztosan segít neked is, üdv a klubban :P Ezt a telefont még én sem piszkáltam időhiány miatt, de 3 perc alatt bármit meg lehet találni több forrásból is. Hajrá!

    [ Szerkesztve ]

    Egy bontatlan, és egy extrával megpakolt DJI Tello drón eladó.

  • workin

    senior tag

    válasz tgabex #112 üzenetére

    Szia!

    Előttem már leírták a menetét kb (előző HSZ), így megpróbálnám esetleg azt, vagy kérj kölcsön Type-C fülest valakitől ha tudsz, esetleg egy ilyen átalakítót, ha azzal sem működik, akkor más gond van, ha viszont megy, jelezd az eladónak, hogy szeretnél egy új átalakítót mert amit kaptál az rossz.

    Nemtudom honnan rendelted, de ha SpeMall -os, akkor tibcsi esetleg tud neked segítséget nyujtani benne.

Új hozzászólás Aktív témák