Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Lokids

    addikt

    válasz Kanczy #65522 üzenetére

    Kivétel, ha a solo laner assassin. Akkor az adc-nek reszeltek. Mindegy mekkora előnyben van. :P

    If you chase two rabbits you will lose them both.

  • Yodamest

    veterán

    válasz Kanczy #65522 üzenetére

    A soloQ alapvetően arról szól, hogy nem bízhatsz a csapattársaidban, alapvetően olyan hőst kell választanod akivel meg tudod oldani az 1v1 helyzeteket is, különben nem tudod irányítani a mérkőzést. Amennyiben egy sorozatosan rossz döntéseket hozó csapattársad mellett/mögött kell kullognod, nem leszel más csak egy horgony, aki egy bokorba sem mer egyedül benézni.
    Arra akarok kilyukadni, hogy ennek a kritériumnak egy adc egész egyszerűen nem felel meg.

    "Ha viszont az adc-nek csak erre kell figyelnie, nincs őrült szinthátrányban, van flashe, megveszi a megfelelő itemeket, stb (tehát amire most te készülsz); akkor tényleg nem lesz esélye a solo lanernek, mert mire rangebe kerülne, már fél hp-n lesz, a cc-jét kiszedik, és viszlát."

    Hát ezt nem érzem így. Persze nagyon szituáció függő az egész, de szerintem 10/7x egy Luxal, Malzával, Garennel, Tahmmal én ölném meg őt. Most full buildről beszélünk.

    Tegyük fel Lux: Ahogy futok előle, kap hátrafelé egy Q-t az adc, az full Lux builden instant félHP + ugye lekötés, utána még auto rangen kívülről megy egy E vagy ulti és kész vége. Ha kikerüli a Q-t akkor E közvetlen mögém, így lassítva lesz ha utánam akar futni, nem tud auto range-be kerülni és már van is Q-m megint.

    Malza full build tartalmazza ugyebár a Rylait, tehát menekülés közben a voidjaimmal hátrafelé folyamatosan sebzem és lassítom az adc-t, így auto rangen kívül tudok futkorászni miközben ő sebződik. Amikor már félHP-n van odaflashelek, ignite+ulti kész vége. Ha itemmel kijön belőle, akkor egy E még rá és a morello miatt nem tud a támadásaiból eleget healelni, így a voidok + E kombótól is meghal, ulti nélkül is.

    Amit szerintem nem kalkuláltok bele az, hogy itt folyamatos mozgásról beszélünk nem statikus harcról. Lehet ha mozdulatlanul állnánk akkor ő hamarabb megölne, de ha nem vagyok rangen belül és folyamat futok előle akkor nem ér el... én viszont igen.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák