Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Szoles

    senior tag

    Sziasztok!

    Vettünk a fiamnak egy Toldysport Flexpro rollert. Többek között az itt olvasottak miatt döntöttünk emellett. Ma megjött. Vegyesek az érzéseim, bár alapvetően tetszik. Mondjuk rakhatták volna kicsit alaposabban is össze, szinte mindent meg kellett húzni, kormánycsapágy rettenetesen lógott, meg sem volt húzva az anya, festés lehetne alaposabb, sok helyen csak kis festékköd van rajta, átüt alóla a fém, ilyesmik.

    A fékbowden marha hosszú, ezért az első sárvédőbe beleakadt, mondjuk ezt orvosoltam, a kormányoszlopon az egyik műanyag vezető fölött egy kábelkötegelőt ráhúztam, levágtam a kiálló részt, így ez a kis "gombóc" megakasztja, nem engedi annyira lecsúszni a bowdent.

    De összességében nem rossz kis szerkezet, tetszik. Persze rendbe kell tenni, beállítgatni. Még a különféle zörgésekkel lesz egy harcom, egyelőre nagy fölénnyel ők állnak nyerésre. :)

    Viszont van egy gondom. A 12 éves fiam alatt a hátsó rugó meg sem mozdul, alattam is 77 kilóval csak alig-alig. Hogyan lehetne a rugóerőt gyengébbre tuningolni? Van erre valami trükk?
    Esetleg az elsőt is gyengébbre venném neki, ha van rá valami módszer.

    Másik. A srác 2 perc után lehorzsolta a jobb bokáját a fék kiálló állítócsavarjaival, ahogy hajtotta magát. Ez másnak nem okoz gondot?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák