Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gr. dracula

    csendes tag

    válasz Gh0sT #24 üzenetére

    Hmmm! Nagyon ismerős a szitu....
    Pont tegnap kaptam be én is ezt a....
    Írtam is egy forgalamasabb fórumba, de ott se tudtak segíteni. Azért leírom ide is a tegnapi hozzászólásomat, hátha esetleg valaki tudja mi a teendő:

    ''Sziasztok!
    Megint egy problémával állok elő...
    Remélem azért eljön az az idő, amikor majd én is tudok segíteni másoknak...Ám most ismételten a Ti segítségeteket kérem...
    Szóval, problémám a következő:

    Egyik napról a másikra ellepték a gépemet a rendszer üzenetek...amik szerintem nem azok, csak annak álcázott marketingfogás. A tálcámon kis srága háromszögek felkiáltójellel és pirosan villogó kis ikonok jelennek meg és ilyen üzenetek fűződnek hozzájuk:
    ''Your computer is infected!''
    ''Windows has detected spyware infection.''
    ''It is recomended to use special antispyware tools to prevent data loss. Windows will now download and install the most up-to-date antispyware for you. Click here to protect your computer from spyware.''

    Persze mikor odakattintok, hiába várom a Microsoft oldalát...helyette valami SpyAxe, SpyTrooper, meg minden féle fizetős proginak a honlapjára visz...És egyszerűen nem tudom őket kilőni...
    Segítsetek!
    Első nekifutásban gyorsan felraktam a Microsoft AntiSpyware-t (tudom előbb kellett volna), talált is pár nem a gépemre való dolgot, de ezeket az előugró, szünni nem akaró hülyeségeket az sem tudta eltávolítani...
    Az internet explorerem például nem akarta megnyitni a prohardver.hu-t...most is operát használok. Sőt! Kezdőoldalnak betett valami http://www.yoursystemupdate.com/ hülyeséget, és ezt se tudom kiszedni belőle...

    Ha esetleg valaki találkozott már hasonló problémával és sikerüt leküzdenie, kérem segítsen...
    Előre is köszönöm!
    Mi a megoldás?''

    Élj úgy mint nemakárki, és halj meg úgy mint bárki!

Új hozzászólás Aktív témák