Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tim82

    félisten

    válasz DeFranco #2076 üzenetére

    A rendszerpartíció 30 GB-os, hely bőven van rajta (kb. fele szabad), frissítések fel vannak telepítve, driverekkel is minden rendben (Thinkpad-eknél System Update automatikusan és példásan megoldja). Csak FF alatt jött elő a hiba és csak akkor, amikor egy adott fórumon böngészgetett a barátnőm (http://gameofthrones.hu), bár szerintem akkor is random, hogy megtörténik-e, úgyhogy nem fogom tudni valószínűleg reprodukálni.

    Jó lenne picit több infó, a hibajelenség megnevezése: pl. "kernel data inpage error" ha hivatkozik file, az is pl. "win32k.sys"

    A "kernel data inpage error" azt hiszem, benne van. Annyit tudok majd tenni, hogy lőttem egy fényképet az egyik kékhalál-képernyőről, otthon majd feltöltöm ide.

    Köszönöm előre is a segítséget. :)

Új hozzászólás Aktív témák