Hirdetés
- Samsung Galaxy S23 és S23+ - ami belül van, az számít igazán
- CMF Phone 1 - egy jó telefon
- Külföldi prepaid SIM-ek itthon
- Milyen okostelefont vegyek?
- iPhone topik
- Xiaomi 15 - kicsi telefon nagy energiával
- Xiaomi 14 - párátlanul jó lehetne
- Poco X6 Pro - ötös alá
- Samsung Galaxy S26 Ultra - fontossági sorrend
- Vivo X300 Pro – messzebbre lát, mint ameddig bírja
Új hozzászólás Aktív témák
-
F-ECT$
titán
Kicsit én is erősnek érzem, 5 éve olyan 200-250e körüli bruttó volt ez a szám, én olyan 300e körülre tettem volna most ezt. Lehet, hogy a portálon felülreprezentáltak a pesti infósok, és így torz az eredmény.
Mondjuk gondolom itt tényleg csak az informatikai munka számít, a rendszergarázdákat máshova sorolták. -
-
CounterBoci
senior tag
mert nehezen szánom rá magam. sok helyen úgy hirdetik, hogy szállást is biztosítanak, de nem olyan jó 2-3 hetente hazajönni. az a baj, hogy ilyen szakembert csak errefelé képeznek, pesten és a dunántúlon hiány van, erre meg többlet. kinek van pénze oda költözni? házat venni?
-
bobsys
veterán
ehhh... netoo 100K. LOL. Hát annál már most is többet keresek.
Tudom ez csak az én szempontom, de nekem az MS képesítések cca. 1 millió forintba fájtak. Vagyis az első autóm árába. Nem hiszem, hogy az elköltött pénz és legfőképp az így megszerzett tudás 100K-t érne. Nem azért csináltam, hogy nem tudjak vele mozdulni semerre. Nem ezért tanultam szét az agyamat.
[Szerkesztve] -
tildy
nagyúr
-
-
psybu
csendes tag
ha mondjuk nem ügyvezető igazgatónak vettek fel most embert, hanem a te beosztásoddal egyező kaliberű pozícióba, akkor kérjél emelést. nem?
arra ne várjál, hogy majd odamennek hozzád, hogy munkád elismeréséül ők kezdeményezzenek ezen a téren. ha rajtuk múlik, bizony ennyit fogsz keresni míg nyugdíjba nem mész!
komolyan nem értem, mindenki csak morogni tud, közben meg rovázik kiállni a saját érdekeiért, mert ''úristen, mi lenne, ha emelést kérnék''..
ha elszántan adod elő, akkor is ki lehet kalkulálni, hogy a helyedre valószínűleg fel kell venniük mást, annak nulla céges tapasztalata, stb, és egyáltalán nem lehetnek biztosak abban sem, hogy ugyanannyiért elvállalná. ez kétoldalú dolog, amennyire függ a munkáltatótól a munkavállaló, legalább annyira függ a munkáltató is a munkavállalótól. persze mindenki örül, mint majom a farkának, ha talál egy helyet, ahol hagyhatja, hogy majd kizsigereljék.
vadkapitalizmus, és elsősorban magunknak köszönhetjük.
Új hozzászólás Aktív témák
Hirdetés
- Cooler Master CK550 RGB mechanikus billentyűzet (Gateron Brown, HU)
- Elgato Stream Deck 15 gombos (MK.1) + állvány
- Gamer PC Ryzen 7 5800X + RTX 3060 12GB / 32GB RAM / vízhűtés / RGB
- ThinkPad X1 Extreme Gen 3 (i7, 32GB, GTX1650Ti, 4K) Magyar, szép állapot
- Erying ITX 12800H alaplap (Integrált 14 magos i7 CPU, 3x NVMe) Hiánytalan tartozékokkal
- Telefon felvásárlás!! iPhone 11/iPhone 11 Pro/iPhone 11 Pro Max
- Lenovo ThinkPad X1 Carbon Gen 11 i7 / 32GB / Garancia 2026.11.19
- BESZÁMÍTÁS! Akár Részletfizetés 0% THM ÚJ AMD RYZEN AM5 processzorok 3 év garanciával 27% áfaval
- AKCIÓ! KÉSZLETRŐL! AMD Ryzen 7 9800X3D 64GB DDR5 RAM 2TB Gen4 SSD RTX 5090 32GB GDDR7 1200W
- Google Pixel 9 Pro Fold - Obsidian - 16/256GB - Megkímélt állapotban - Google Jótállás:2026.12.09-ig
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest
. Egy supportost én még nem láttam 300 bruttót kapni... Sőt őszinte leszek: még sok helyen (pl. egyik nagy német cégnél) is kb 250 bruttót kap egy system owner(persze biztos van oylan aki többet, de ezt az egy embert biztosra tudom)....

