- Google Pixel topik
- Samsung Galaxy Watch7 - kötelező kör
- Kötelező újdonság kerül a telefonok dobozába e hónaptól
- iPhone topik
- Milyen okostelefont vegyek?
- Egy hét múlva érkezik a Huawei kamerabajnoka
- Elérhető az alvási apnoe funkció a magyar Samsung órákon
- 45 wattos vezeték nélküli töltés jön az új iPhone-ba
- Samsung Galaxy S25 - végre van kicsi!
- Huami Amazfit Bip okosóra
-
Mobilarena
Mielőtt kérdeznél, fusd át ezt a bevezetőt, mert lehet, hogy megtalálod a kérdésedre a választ, illetve itt mindig a legfrissebb információkat kapod készhez. Ha még mindig nem kaptál választ, akkor a kérdés feltétele előtt használd a keresőt. Ha csak nem valami specifikus a probléma, akkor meglesz a válasz a fórumban.
Új hozzászólás Aktív témák
-
Clemi
veterán
Az iPad Pro gépeken, amin USB-C csati van, pöpecül megy, de a régebbi USB2 szabványt támogató vasakon csak úgy, ha a külön táppal megtámogatott átalakítót vesszük meg hozzá, vagy marad az USB2-es pendrive, de pl a kártyaolvasók és a külső házba tett SSD-k nem mennek sehogy, csak a tápos adapterrel, de a külső HDD-k még úgy sem.
Úgyhogy igen, parasztvakítás. Mert pont olyan helyzetben, mikor a szabadban vagyok kellene például a fényképezőgépről az iPad-re átvenni néhány képet, na az nem megoldható, hacsak meg nem veszem a drágább adaptert és hozzá még egy mobil akkut amivel tápot adok az adapterre. Vagy eladom a fél éves iPad-et, hogy új iPad Pro-t vegyek.
Persze a telefonok mindegyikén ugyanaz a helyzet, mint a régebbi iPad-en, mert azokon is csak USB2-es Lighting csati van.
Új hozzászólás Aktív témák
- LG 27GR93U-B - 27" IPS - UHD 4K - 144Hz 1ms - NVIDIA G-Sync - FreeSync Premium - HDR 400
- PS3 Játékok 1500Ft/db - RÉSZLETEK A LEÍRÁSBAN
- AKCIÓ! MSI B450 R5 5500 16GB DDR4 512GB SSD RTX 2070 8GB GDDR6 Rampage Shiva Zalman 500W
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone i3 10105F 16/32/64GB RAM RX 6600 8GB GAMER PC termékbeszámítással
- DUPLA XEON GOLD 6134!!! HP Z8 G4 LEGNAGYOBB WORKSTATION 64GB 2x8 mag 2x16 szál gamer, szerver, munka
Állásajánlatok
Cég: PC Trade Systems Kft.
Város: Szeged
Cég: PC Trade Systems Kft.
Város: Szeged