- Xiaomi 17 Ultra - jó az optikája
- Motorola Moto G06 Power – nagyfater új zakót vett
- Redmi Note 9 Pro [joyeuse]
- MWC 2026: Műholdakkal tömné ki a Telekom a lefedettségi réseket
- One mobilszolgáltatások
- Samsung Galaxy A36 5G - a középső testvér
- Apple iPhone Air - almacsutka
- Maradt 46 mm a Xiaomi Watch S5, de nőtt a kijelző
- Honor Magic8 Pro - bevált recept kölcsönvett hozzávalókkal
- Honor 200 Pro - mobilportré
-
Mobilarena
iPad topik összefoglaló
Új hozzászólás Aktív témák
-
Hát srácok ma voltam egy iStyle-ban, és úgy néz ki nem lesz alma tabletem. Mivel előtte sosem volt alma készülékem laptop szinten, csak a telefon és az Apple TV, így a hagyományos ökoszisztémát nem ismerem, mások a billentyűkombinációk, mint egy windowsos laptopon, asszony meg szintén nem szereti az almás céges telefonját, így lehet mégiscsak androidnál maradok. Hálás köszönet a segítségért, végül nem a rendszer hanem mi magunk lettünk a szűk keresztmetszet

-
400k körül lenne egy ilyen:
APPLE IPAD PRO (2024) M4 11.0 INCH WIFI 256GB
Új, elviekben 3 év garival. Akkor erre érdemesebb lenne rárepülni mint egy új 256-os 11" M4 Airre? Az "csak" 330k. -
válasz
ittakary
#50412
üzenetére
Most is alig használom a saját lapost, kb elő se veszem, mert nyűg a windows, ha x hónapig nincs bekapcsolva. Van PC, az egy gombnyomás és napi szinten be is van kapcsolva. DE! Nem a nappaliban van, és nem tudom magammal vinni a repülőre sem, vagy nyaraláskor. A lapost igen, de továbbra sincs meg vele a bekapcsolom és megy "fluid" érzés. A tabot a nappaliban is használnánk, a jelenlegi Alldocube iplay 70 mini pro aranyos, de azért az iphone sebességét nem éri el, a kijelző is khmm, toll nincs, kukáznám. Próbaképp vettem, és látszik, hogy jó, néha igényelnénk a mobilnál nagyobb kijelzőt. Anno nekem volt Lenovo Yoga laptopom, imádtam a tapis kijelzőjét, Asszony is, a mostani laptop nem ilyen, alig is van elővéve.
A billentyűzet arra kellene, ha teszem azt nyaraláskor akarnánk valamit csinálni, mégiscsak kényelmesebb mint a kijelzőt tapogatni. A toll ugyanaz, szórakozás szinten érdekel.
Plusz egy kábellel ki tudom tenni a képét tv-re bárhol, amin van HDMI (és engedik), stb.
Akár vevő lennék egy m2-es Pro modellre is, de nekem előny lenne a 3 év gari, és egy használt termékkel azt nem kapom meg. -
válasz
ittakary
#50413
üzenetére
Ez saját vélemény, ne tekints megmondóembernek, nem akarok az lenni, csak van egy véleményem. A benne lévő CPU mégiscsak alapvetően egy mobiltelefon processzor, az M sorozat pedig nem az, és egy laptopról beszélünk. Oké, hogy van 3-4 év difi a két termék elkészülte között, valahol várható is, hogy ezalatt felkapaszkodunk oda, ahol anno a "csúcs" volt. Szvsz időtállóbb lenne egy M-es, chip vagy én árulnék olyan verziót is mellette. De itt jól látszik, hogy a költséghatékonyság volt az elsődleges szempont, amit tökéletesen hoz is a termék.
-
válasz
Carlos Padre
#50408
üzenetére
Igen ez végigjátszódott bennem is. Viszont pc van, szóval a tab tényleg csak tartalomfogyasztásra kell illetve utazás alatt bármire. Meg fogom nézni a méretbeli difiket de szerintem elég lesz a 11-es.
-
válasz
DanielLong
#50401
üzenetére
Örülnék a 3 év garinak, hosszú távra tervezek, van iphone, airpod pro, applte TV itthon, ezért sem mentem droid tablet felé. A pro tab meg nekem kicsit ágyúval verébre lenne, már talán az Air is majdnem ez, de ezt még elviselem. Csak győzködöm magam hogy ez így jó lesz nekem, igazából csak az ára zavar, nem látok benne semmi kompromisszumot.
-
Helló!
11" Air M4 vásárlása van tervben, csak azon akadok meg mindig, hogy ha a 256GB-os verzió mellé nézek egy magic keyboardot és a pencil pro-t, akkor máris 500k fölött vagyunk
Tudom, ez van ezt kell szeretni, de van esetleg használható alternatívája a magic keyboardnak? Ugyanúgy előny lenne a tok formája, mármint hogy "lebegő" hatás keltsen, és persze a magyar kiosztás is. Az Epico-t néztem, de egyelőre az Air M4-ről nincs infó.
Laptopot váltanék ki vele, utazáskor is használnánk, csak mindig oda lyukadok ki, hogy ennyiért már Macbook Air is kapható...
-
Sziasztok!
Mennyire biztos, hogy jövő tavasszal jön az új iPad mini?
Alapvetően ágyban / otthoni tartalomfogyasztásra kellene egy tablet, és mivel van legalább 1 iPhone a családban maradnék az ökoszisztémánál. Csak nem tudom mennyire lennék ideges ha most vennék egy 2021es darabot és 4 hónap múlva jönne az új... Meg kérdés mennyit lehet itt "fejlődni".
Illetve van-e olyan bolt itthon aki több, mint 1 év garival árulja?
Előre is köszönöm!
Új hozzászólás Aktív témák
Hirdetés
- Nagyrobogósok baráti topikja
- A tajvani chipgyártóknak is beteszi a kaput a Hormuzi-szoros lezárása
- Viccrovat
- Xbox Series X|S
- Xiaomi 17 Ultra - jó az optikája
- Motorola Moto G06 Power – nagyfater új zakót vett
- Mikrokontrollerek Arduino környezetben (programozás, építés, tippek)
- Kész rémálom lesz Linuxot használni jövőre az USA egyes államaiban
- Crimson Desert
- Redmi Note 9 Pro [joyeuse]
- További aktív témák...
- KÜLÖNLEGES RITKASÁG! VADIÚJ Microsoft Surface Pro 12 12" Snapdragon X Plus 16GB 512GB LEVENDULA 686g
- iPad 8 32GB Wifi Újszerű/1-3 hónap gar./Akku 84%/p4802
- 5G LTE! Microsoft Surface Pro 8 i7-1185G7 16GB 512GB 1 év garancia
- iPad Pro M4 Space Black 256 GB Wi-Fi + Cellular garanciás, tokkal, pencillel
- iPad 9 gen wifi 64GB dobozos
- Asus Tuf RTX 5070 // Felbontott, új // SZÁMLA // GARANCIA //
- Apple iPhone 16 Plus 128GB Ultramarine használt, karcmentes 96% akku (266 ciklus) 6 hónap gar
- Értékcsökkentett gamer alaplapok /ASUS/MSI/AM5/Számlával/
- HIBÁTLAN iPhone 12 Pro 256GB Graphite - 1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS3283
- Raktáron lévó 1851-es lapok! Garanciás termékek! Részletfizetésre is!!! ÉRDEKLŐDJ!!
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest




Tudom, ez van ezt kell szeretni, de van esetleg használható alternatívája a magic keyboardnak? Ugyanúgy előny lenne a tok formája, mármint hogy "lebegő" hatás keltsen, és persze a magyar kiosztás is. Az Epico-t néztem, de egyelőre az Air M4-ről nincs infó.

