- Okosóra és okoskiegészítő topik
- Xiaomi 15 - kicsi telefon nagy energiával
- Motorola Edge 60 és Edge 60 Pro - és a vas?
- Samsung Galaxy Watch7 - kötelező kör
- 200 megapixeles zoomkamerát sem kap az S26 Ultra?
- Samsung Galaxy S24 Ultra - ha működik, ne változtass!
- Nem növel telepméretet a Galaxy S26 Ultra
- Hivatalosan is bemutatta a Google a Pixel 6a-t
- Yettel topik
- Huawei Watch 5 - okosóra érintőlegesen
-
Mobilarena
Interneteléréssel kapcsolatos problémak topikja
Új hozzászólás Aktív témák
-
RexpecT
addikt
2000. év elején kis városunkat(Hajdúböszörmény) is elérte a szélessávú internet.Mivel sok helyen nem volt adsl ezért egy hajdúböszörményi cég arra az elhatározásra jutott, hogy ők itt nekünk mikruhullámú internetet fognak szolgáltatni.
Sajnos az a baj , hogy azóta is csak próbálnak szolgáltatni.Eddig az volt a probléma , hogy magas pingek mellett sok időre kiesett a szolgáltatás(honlapjukon megadott 96 % os rendelkezésre állás egy vicc).Most nagy fejlesztések révén lettek új szerverek a pingek jobbak lettek(már akinek).
Ennek ismeretében én idén novemberben már ingyenes internetet kötöttem nálluk(2 év - saját wlan eszköz - egyszeri 6000 ft-os regisztrációs díj) mindez 128 kilobit/sec gyorsasággal korlátlan felhasználással.Viszont ők most kitalálták hogy az internet egyenlő a 80-as porttal (gyakorlatilag a böngészés) a több programot (Msn, internetes játék , torrent) letiltanak.
De kérdezem én milyen alapon? Internet = böngészés ? Mert akkor itt valami új fogalmat kell létrehozni.
Tegnap hogy tudjam ezeket a programokat használni ezért befizettem 2000ft -ot amivel 0,6 mbit/s gyorsasággal jönne az internet.Csak jönne mivel a sávszélességem maradt a régi.
Természetesen a 0-24h ügyfélszolgálat csak munkaidőben működik.
Köszönjük szépen! -
RexpecT
addikt
Nekem egy kistérségi szolgáltatóval akadt gondom(Best Save Telecom)!Három hete folyamatos lassulást lehet tapasztalni,ezért több alkalommal felhívtam a Szolgáltató Ügyfélszolgálatát, de a probléma még mindig fennt áll! Gyakran ''elhajtottak'' azzal hogy ÁSZF-ben előírt Sávszélességem megvan, ping garanciát pedig nem tudnak vállani. A helyzet mostanra addig fajult, hogy sikerült a garantált sávszélesség alatti érteket - ha kis időre is - elérnem.Nem tudom, hogy hova tudnék fordulni ilyen esetben, hétfőn minden esetre megpróbálom a Hírközlési hatóságot!
Új hozzászólás Aktív témák
Hirdetés
- Okosóra és okoskiegészítő topik
- Lexus, Toyota topik
- AMD Ryzen 9 / 7 / 5 9***(X) "Zen 5" (AM5)
- Xiaomi 15 - kicsi telefon nagy energiával
- Motorolaj, hajtóműolaj, hűtőfolyadék, adalékok és szűrők topikja
- Motorola Edge 60 és Edge 60 Pro - és a vas?
- Samsung Galaxy Watch7 - kötelező kör
- Kerékpárosok, bringások ide!
- Szeged és környéke adok-veszek-beszélgetek
- Formula-1
- További aktív témák...
- Dell Latitude 7410 Strapabíró Ütésálló Profi Ultrabook Laptop 14" -80% i7-10610U 16/512 FHD IPS MATT
- Eladó Lian Li O11D MINI-X gépház
- Lenovo ThinkPad P17 Tervező Vágó Laptop -50% 17,3" i7-10750H 32/512 QUADRO T1000 4GB
- FSP DAGGER PRO ATX3.0(PCIe5.0) 850W Sfx tápegység
- Eladó PNY GeForce RTX 4070 Ti SUPER 16GB OC XLR8
- Bomba ár! Lenovo ThinkPad Yoga 260 - i5-G6 I 8GB I 256SSD I 12,5" Touch I W10 I Cam I Gari!
- BESZÁMÍTÁS! Intel Core i9 9900K 8 mag 16 szál processzor garanciával hibátlan működéssel
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone Ryzen 5 4500 16/32/64GB RAM RX 6500 XT 4GB GAMER PC termékbeszámítással
- Új és használt laptopok , üzletitől a gamerig , kedvező áron. Garanciával !
- Asus E510M 128GB SSD, 4GB RAM, 1 Év Garanciával
Állásajánlatok
Cég: Promenade Publishing House Kft.
Város: Budapest
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft
Város: Budapest