Hirdetés
- One mobilszolgáltatások
- Redmi Note 14 5G - jól sikerült az alapmodell
- Apple iPhone 16 - ígéretek földje
- Telekom mobilszolgáltatások
- OnePlus 15 - van plusz energia
- Vivo X300 Ultra - tárcsázz, ha van rá keret!
- Milyen okostelefont vegyek?
- Yettel topik
- Google Pixel topik
- Szívós, szép és kitartó az új OnePlus óra
Új hozzászólás Aktív témák
-
Gróf...
aktív tag
Jó. Akkor most találgassunk arról, hogy mi van az MSI lapokkal!?!
-
Gróf...
aktív tag
Mert magyarul kevesen tudnak az intelnél, vagy az egész világon. Kevés olyan cikk van az it. világában amiben leírják, hogy adott gyártó viselkedése erősen kifogásolható! Ha minden békát lenyel a nép, akkor rabszolgává válik és örülhet, ha enni-inni kap. Gondolatokat kell ébreszteni. Ha csak néhány százalék elpártol tőlük, minek következtében a fejükhöz kapnak, akkor már megérte.
Lehet, hogy idealista vagyok, de a tények attól még tények!
-
Gróf...
aktív tag
Olvastátok az új cikket a haswellel kapcsolatban itt a ph-n?
Remélem valaki lefordította angolra! -
Gróf...
aktív tag
Ezen besírtam: [link]
Mindenki görcsöl a pengékkel, a józan paraszti ész megoldja két másodperc alatt! -
Gróf...
aktív tag
Eszetekbe ne jusson!
A 2600k-nál semmivel nem jobb a 3770k Aminél viszont semmivel sem jobb a 4770k.Kicsit gondolkodni is kellene!
-
Gróf...
aktív tag
-
Gróf...
aktív tag
töltsék fel olajjal! Én is azt terveztem.
-
Gróf...
aktív tag
válasz
fatallerror
#617
üzenetére
1 volton hozza a 4300-at és még olcsóbb is egy ezressel? Talán még a hőmérséklete is csak 14 fok egy 22 fokos szobában?!?!
-
Gróf...
aktív tag
Ha már találgatunk; Ennél már vette a fáradtságot az intel, hogy odaforrasztatja a kupakját, vagy ezt is nekünk kell "befejeznünk" otthon, mint az ivy-t?
(Már megint mindenben a rosszat keresem!?!?!?)
-
Gróf...
aktív tag
válasz
adamssss
#578
üzenetére
Azért nem érted, mert nem vetted a fáradtságot, hogy tájékozódj. Továbbá egy fórum azért van, hogy eszmét cseréljünk.
Tessék még egy kis információ:
E8400 - X38-at szeretném leváltani, ami öt éves (kb) Ami a hőbörgést illeti: Az az összeállítás került annyiba (proc; hűtő; alapl; vga; mem; winc; mint most egy processzor plusz a deszka. Nehogy azt merd mondani, hogy ennyit fejlődött a technika, vagy inflálódott a forint!Én meg azokat az embereket nem értem akik azt mondják, hogy: "Hát igen. Ennyibe kerül". Egy frászt! Ennyit BÍRNAK elkérni érte! A sok hülye és néhány szerencsétlen meg kifizeti.
"nem kell megvenni"? Hanem melyiket KELL? A kétszer ennyi áramot fogyasztó két éves technikát, aminek még mindig ugyanannyi az ára mint két évvel ezelőtt? Vagy...?
Az ár - érték arány nem ugyanaz! MI ezért hőbörgünk. TE majd csak egy-két év múlva fogsz! De MI akkor ÉRTENI fogjuk!
-
Gróf...
aktív tag
válasz
adamssss
#571
üzenetére
Erre a témára leginkább egy kocsma teraszán, deres malátaszörpös poharak társaságában tudnék reagálni. De hogy képet kapj, szerintem ez nem A fejlődés, hanem annak az okosan-precízen kivitelezett visszatartása a nyereség függvényében!
Elhitetik velünk, hogy most megint mekkorát alkottak, és ennek bizony ára van. Közben meg már rég kacaghatnánk a mai teljesítményeken.
Erre te azt mondanád, hogy összeesküvés elméleteket gyártok, meg hogy idealista vagyok!(Kisasszony! Kérnénk szépen még két pohár (korsó) sört!)
Közben beesteledik. Jövő héten ugyanitt! -
Gróf...
aktív tag
válasz
fatallerror
#569
üzenetére
Ez a szomorú!
Még ki sem jött a 1150, de már effektív elavult.
Remélem az intelnél gyógyszerre költik a pénzem! -
Gróf...
aktív tag
A használt piac fel sem merült bennem eddig. Talán nem is fog. Viszont közben értekeztem cpu ár ügyben és arra a következtetésre jutottunk, hogy pont az intel fogja nagy ívben leszarni, hogy előző generációs terméket szeretnék megvenni. Az E8400-om is szépen tartotta az árát, sőt!
Legfeljebb a lapon foghatok némi aprópénzt. Innentől kezdve már csak a valuta árfolyamnak drukkolhatok. Mindent összevetve 5-10 pengőről beszélünk amibe nem halok bele a 300-as végeredményt tekintve. Ez a beruházás nálam 4-5 évig húzza majd. -
Gróf...
aktív tag
Én most szeretnék új gépet és bőven megfelel a z77-3770K kombináció, de ha két hónap múlva leesik az áruk miután megvettem, akkor garantált az agyvérzés. Úgyhogy gyia intel! (Ráadásul a dollár is szépen szállíngózik lefelé.)
Új hozzászólás Aktív témák
Hirdetés
- 2.-3.-4. generációs processzorok (G, i3, i5, Xeon) 3dMark-al tesztelve!
- AMD Ryzen 7 9700X - Új, 3 év garancia - Eladó!
- Intel Core i7 9700 12mb 8core 4,7Ghz processzor
- Intel Core I7 14700K - 20mag/28szál - Új, bontatlan - Gari 2029.02.05. -ig - Eladó!
- Intel Core ULTRA 9 285K +32GB 7600MHz Patriot Viper XTREME 5 DDR5 kit! (Bolti ár: kb 600ezer Ft!)
- Dell Latitude 5430 14" Touchscreen i5-1235U 32GB 1000GB 1 év garancia
- ASUS ROG Zephyrus G14 Ryzen 9 / RTX 4070 / 32GB / 1 TB SSD 2K 165Hz PRÉMIUM
- 265 - Lenovo ThinkBook 16 (G6 ABP) - AMD Ryzen 5 7530U, no GPU
- BESZÁMÍTÁS! Asus Z390 i7 9700 16GB DDR4 512GB SSD RTX 2080 Super 8GB Aerocool P500B Digi ARGB 750W
- 269 - Lenovo Yoga Pro 9 (16IAH10) - Intel Core U9 285H, RTX 5060 (multitouch)
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest

