- Samsung Galaxy Watch (Tizen és Wear OS) ingyenes számlapok, kupon kódok
- Motorola Edge 60 és Edge 60 Pro - és a vas?
- Samsung Galaxy Watch7 - kötelező kör
- Samsung Galaxy S24 Ultra - ha működik, ne változtass!
- iPhone topik
- Google Pixel topik
- Friss koncepciót hoz a Nothing Phone (3)
- Xiaomi 15 - kicsi telefon nagy energiával
- 200 megapixeles zoomkamerát sem kap az S26 Ultra?
- One mobilszolgáltatások
-
Mobilarena
Az eddig párhuzamosan futó T, X, A és W, valamint R, Z és SL topikokat összevontuk, hogy egy topikban lehessen ezekről a notikról beszélni.
Új hozzászólás Aktív témák
-
cimbi186
aktív tag
válasz
audi100td #16767 üzenetére
Köszi Urak!
Azért kell letiltani mert amikor gépelsz word-ben vagy adatokat viszel be excel-ben hozzáér a kézelőd(ing vagy pulóver,vagy csak simán véletlenül hozáérsz stb.) a csuklód alatt és egy-egy kurzor elmozdulás csodákat tud művelni,ha nem veszed időben észre.............piszok bosszantó.
És amikor hazahozom a melóból akkor a gyerek egyből ráugrik,ő meg egér nélkül kínozza,de ha véletlen nem állítottam vissza mielőtt kikapcsoltam volna akkor vagy az egeret túrom itthon,vagy Tab+bill. navigálgatok,hogy visszakapcsoljam,nos ezért lenne jó,ha automata lenne és nem csak manuális a ki-be kapcsolgatása.
De látom ez nem egy általános probléma(lehet zongoristának kellett volna tanulnom,akkor a hattyúnyak kéztartásommal bizti nem érnék a padhoz gépelés közben),így nem is nyomulok vele tovább.........majd megszokom a manuális kapcsolgatást.
Köszi mindenkinek!
-
cimbi186
aktív tag
Ha már Ti nem tudjátok akkor esetleg ötlet erre,hol kérdezhetném még meg[link]?
-
cimbi186
aktív tag
Sziasztok!
Erre a kis érdeklődésemre valaki tudna valami infot?[link]
-
cimbi186
aktív tag
Sziasztok!
Beléptem a klubba egy használt T61-el.Remek kis gép!
Viszont,ha tudná valaki,hogy hogy a bánatba lehet rávenni ezt a kis drágát arra,hogyha bedugok 1 USB egeret akkor automatán lekapcsolja a touchpadot az klassz lenne
Visszaolvasva meg kigooglizva arra már rájöttem,hogy manuáisan hogyan kell.
Felraktam a Hotkey meg az Ultranav progit és az klasszul müxik is.
De mégis nincs valami trükkje,hogy automatikus legyen?(baromi bosszantó,ha nincs nálam az egér akkor billentyűzetről kell mindig elnavigálni a visszakapcsoláshoz)
Az az érdekes,hogyha a Biosba beletúrok,akkor ott írja is,hogyha az automata beállítást választom akkor ő letiltja padot,ha egeret dugok bele,de mégsem ez történik.......lehet itt még valami trükk?Ha valaki tudja a megoldást,megköszönném! (Win7 x86)
Új hozzászólás Aktív témák
Hirdetés
- NTFS, exFAT, FAT32 – Melyiket válaszd és miért?
- Interactive Brokers társalgó
- Samsung Galaxy Watch (Tizen és Wear OS) ingyenes számlapok, kupon kódok
- EAFC 25
- CPU léghűtés kibeszélő
- Motorola Edge 60 és Edge 60 Pro - és a vas?
- Spórolós topik
- LEGO klub
- Milyen asztali (teljes vagy fél-) gépet vegyek?
- Napelem
- További aktív témák...
- Asus E510M 128GB SSD, 4GB RAM, 1 Év Garanciával
- EliteBook 640 G11 14" FHD+ IPS Ultra 5 125U 16GB 512GB NVMe ujjlolv IR kam gar
- Latitude 5430 27% 14" FHD IPS i7-1265U 16GB 512GB NVMe magyar vbill ujjlolv IR kam gar
- Bomba áron dobozos új GIGABYTE /I7-13620H 16GB 1 TB SSD Nvidia RTX 4050 6GB 144 Hz FHD IPS/
- T14s Gen2i 14" FHD IPS i5-1135G7 16GB 256GB NVMe magyar vbill ujjlolv IR kam gar
- DELL PowerEdge R730xd 12LFF rack szerver - 2xE5-2680v3,64GB RAM,4x1GbE,H330 RAID v ZFS
- SAMSUNG DDR4 REG ECC 32GB 2666MHz RDIMM szerver RAM modulok, nettó 15740Ft+ÁFA, 1 év gar., több db
- LG 27GR95QL - 27" OLED / Limitált LoL Edition / QHD 2K / 240Hz & 0.03ms / NVIDIA G-Sync / FreeSync
- Csere-Beszámítás! Lenovo Legion 5 White ! R5 5600H / RTX 3050Ti / 16GB / 500GB SSD
- Honor 400 lite 256GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
Állásajánlatok
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft
Város: Budapest
Cég: Promenade Publishing House Kft.
Város: Budapest