Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • FoxiestFox

    félisten

    válasz fgordon #60922 üzenetére

    Halkan jegyzem meg, hogy a Vistával semmi gond nincs kétmagos, 2GB-nál több rammal szerelt gépeken.
    Megértettem a rinyát a megjelenése időpontjában, mikor a legtöbb gépben még 1-2GB RAM, és egymagos proci volt (sok esetben Celeron), de ma már...
    Én sem kedvelem amúgy, mert nem hozott elég újítást, hogy az XP-t leváltsa (én is a 7-esre váltottam XP-ről), de ennek ellenére egy stabil, elég problémamentes Win, driverekkel is jól áll.
    Szóval aki használni szeretné a Vista matricás gépét, de nincs pénze 7/8-ra, nem igazán van érv ellene.
    Ha meg annyira nem tetszik, ott a Linux.

    mobal: Ez így igaz, stabilitását és sebességét illetően csak jót hallottam róla eddig.
    De én nem fogom túltenni magam azon, hogy az asztali rendszer GUI-ját tabletes szintre butították.
    Bármit lehetett volna változtatni, ami nem működött jól a Windowsban, nekik azt kellett kiirtani, ami jól működött.
    Nem tudom meddig lesz támogatott a Win7, de amíg a 8 olyan marad, amilyen, én nem váltok.
    Szerencsére olvasni híreket arról, hogy fejek röpködtek az MS-nél a 8 miatt, hátha mégis megjön az eszük.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák