Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • HSM

    félisten

    válasz Tikakukac #107612 üzenetére

    "figyu, van nálam 500k. Szeretnék megoldásokat keresni"
    Adsz neki 10K-ért egy adaptert? Vagy az nem opció, mert arra nem jár a 0%-os áruhitel?

    "Sehogy. Erről is ugatok, csak nem olvasod amit leírok."
    Így már értem, hogy értetted, magában máshogy is lehetett érteni. ;) :R

    (#107613) vicze1: "Ha 45W-n X az előnye akkor 15W is X lesz."
    Ez azért nem feltétlen van így, mivel más architektúrákról beszélünk, a skálázódás pedig nem lineáris. Az Intel chipsete, ringbus-os buszrendszere elég hatékony, az agyon szidott 14nm++ technológiájuk alacsony órajeleken igen jól skálázódik (és a ++ tényleg komoly fejlődés az első generációs 14nm-hez képest, volt olyanom is). Persze, nyilván nem lesz 7nm szintű.

    Nézegettem amúgy most pár review-t ami kijött múlt hónapban, azt kell mondjam, elég jónak tűnik a Renoir 15W-on is. :K Mikor legutóbb néztem még csak 45W-os tesztek voltak elérhetőek.

    A Wifi6-ra amúgy kíváncsi leszek a gyakorlatban, így 160Mhz-es csatornára telepedéssel... A Wifi5-nél nagyon "boldog" voltam, amikor tömegesen megjelentek a 80Mhz-et telibe foglaló kütyük a szomszédságban, alkalmanként érezhetően belerondítva a kis 40Mhz-es AN rendszerem működésébe, és ezen már csatornát váltva sem tudtam segíteni, mert "mindenhol ott voltak"... Szerencse, hogy többnyire a gigabites LAN-t használom. :N
    Amúgy, ha éppen nem zajongják tele a kommunikációját, teljesen elégedett vagyok az ezzel a gyakorlatban is elérhető ~200Mbit/s tempóval.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák