Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • HSM

    félisten

    válasz Tikakukac #101736 üzenetére

    "hogy bármitől bevered foltosra a kijelzőt"
    Tok? :DDD

    (#101737) Apollyon: "amikor likvidálták a rendes billentyűzetet, és bevezették a szigetes verziót."
    A szigetesnek is megvannak a maga előnyei. A T430-ason és T460-ason is marha jó gépelni, határozottan jobb, mint a T420-asom "rendes" billentyűzetén. Persze, a gombok elrendezése némileg visszalépés, de az összkép nálam pozitív a szigetes javára.

    Igen, a giganagy tapipad erősen piac majmolás, de figyelembe véve, mennyien használják azt a pöcök helyett, szerintem érthető lépés. Mondjuk a gombok lehagyása kérdőjeles kompromisszum, oké, úgy nagyobb a felület, de kényelmetlenebb a gombok használata, biztos van, akinek így jobban tetszik.

    "még az se baj, ha akár csak egy csatlakozó van a gépen"
    Na azért ez sem egészen így van. T420 vs. T460s, lényegesebb portok:
    USB: 4 vs 3
    Dokkoló port: van/van
    Monitor: VGA/DP vs. HDMI/miniDP
    Ethernet: van/van
    3,5 Jack: van/van
    SD olvasó: van/van

    Kérdezem én, hol/mi lett itt lespórolva? Az eSATA kellene fájjon, amihez kb periféria sincs? :DDD

    "Annyira kényelmes életet élünk, hogy már nem tudunk magunkkal mit kezdeni, és megy a hiszti a 2 kilós gépeken."
    Hát ez most éppen fordítva sült el. :U Én gyalog/tömegközlekedéssel járok leggyakrabban munkába, és igen, észreveszem, hogy 2,5 vagy 1,4kg van a hátizsákomban. Persze, aki autóban terpeszti a hátsó felét, ott ennek nyilván semmi jelentősége, de akkor ki is a kényelmes?

    "Ha meg igen, akkor mivan, nem bírod el?"
    No, itt meg már teljesen fordítva ülsz a lovon. :W Ha neked adja egy 2 - 2,5kg-os gépen dolgozni, miközben mondjuk nem egy asztalnál ülsz kényelmesen hát hajrá, de leírhatatlanul kényelmesebb és ergonómikusabb 5-10 perc után egy 1,35kg-os gépet kézben tartani és dolgozni rajta.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák