Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • HUNited

    őstag

    válasz HUNited #13208 üzenetére

    A mostani futásomnál (futás-séta vegyes, a lányom tanítottam bringázni), a max pulzusszám 117 volt neki, miközben a mellkaspánt 169-et mért. A mellkaspánt szerint 70%-ban piros (144+) zónában voltam, a BIP S szerint 75 és 117 között volt, ami nekem a relax és a bemelegítés kategória. Ráadásul érzékelte hogy aktivitás van (hiszen a lépést számolja), de nem vette magasabbra a mérési intenzitást, hiába van ez a funkció (Tevékenység észlelése) bekapcsolva, így csak 5 percenként adott adatokat (levettem 1 percről 5 percre, mert zabálja az akkut, 13 nap 16 óra alatt lemerült 100%-ról 42%-ra, ez még gyengébb érték mint a több mint két éves sima BIP-emé volt, ami 100%-ról 80-ra esett néhány óra alatt).

    Ezt követően a valós HR adatok alapján mért 446 kcal értéket a Google Fit-ben felülcsapta a saját 125 kcal értékével.

    Szóval érik hogy ledobom ezt a sza*t, és megtaposom.

    Mert hagyján hogy össze vissza mér, még a jó méréseim is elrontja...

    Amúgy SpeedShopnál vettem. Nem magyar forrásból van, hanem osztrákból, tehát a magyar szervizhez hiába vinném.

    Érdekes, hogy az első 1-2 hétben tök jó adatokat adott, még dícsértem is ha emlékeztek, most meg...

Új hozzászólás Aktív témák