Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bugizozi

    őstag

    Tisztelt Mindenki!

    Tegnap megjött a Kingston SVP200S3/60 SSD, így este/éjszaka fel is toltam rá a Win server 2008 R2-t...hát...elég gyorsan ment, még így is hogy csak sata2 :C Radi8tor1 szavaival élve egyelőre a "pottyantós" módszert alkalmaztam, csak úgy ott van az optika helyén, de tervben van egy 5,25 -> 2,5" átalakító :K
    Hétvégén kapom kézhez a Samsung HD204UI 2 terrás HDD-t, de azt sajna csak hétfőn este lesz időm beültetni :O

    Eddigi tapasztalatim alapján a default ventikkel hangja csak egy kicsit van, ami számomra pont elég ahhoz, hogy másik szobában fogjam majd tárolni és távoli asztalos megoldással működtessem.

    Mivel éjszaka végzett a telepítés, így csak kattingattam párat, hogy lássam/érezzem az SSD gyorsaságát, egyéb dolgot nem tettem vele, majd jövőhéten írok a + 1 HDD-vel kapcsolatban.

    ps: az alaplapot valamiért nekem nem sikerült elsőre kihúznom, anélkül dugtam rá a belső sata csatira a kábelt... kicsavartam a 2 csavart, lehúztam a venti kábelét, elindult kifelé kb 2 mm-t aztán megakadt... nekem nem tűnt úgy hogy több kábelt is ki kellett volna húznom, nem feszült egyik sem...lehet rosszul láttam :U

    VCP7-DCV, CCNA ||| Ami működik, ahhoz nem szabad hozzányúlni!

Új hozzászólás Aktív témák