Hirdetés
- Beköltözött a ChatGPT az Ulefone filléres órájába
- Kisebb kivágás, középen kamera: így nézhet ki az iPhone 18 Pro előlapja
- 100 wattos töltést és 27 wattos fordított töltést kap a Redmi Turbo 5 Max
- Másfél millió forintért már haza is vihető a Huawei aranyozott csúcsórája
- Gyártási gondok a BOE-nél: Samsung kaphatja az iPhone 17e kijelzőit is
- Milyen okostelefont vegyek?
- Xiaomi 15T - reakció nélkül nincs egyensúly
- Apple iPhone 14 Pro Max - sziget fesztivál
- Apple iPhone 13 Pro Max - őnagysága
- Honor Magic V5 - méret a kamera mögött
- Apple iPhone X - vissza a jövőbe
- iPhone topik
- Fontos frissítés érkezik a OnePlus 13-ra
- Vége lehet a OnePlusnak? Állítólag az Oppo bezárná a márkát
- Szívós, szép és kitartó az új OnePlus óra
Új hozzászólás Aktív témák
-
Pixike
csendes tag
Hali!
Van nálam egy címben említett F4210-es nyomtató!
Hibája hogy a fekete partont nem ismeri fel, és a jelzőfény állandóan villog, és hibát ír ki rá!
Sajnos a régire és az újra is! Az a gond hogy az új patront sem én tettem bele hanem a tulaj, így kérdéses, hogy patronhiba vagy a készülék ment tönkre!
Amúgy a tulaj próbálkozott töltéssel, de a nyomtatóba kötött ki a tinta mivel nem ragasztotta le a patronon a lyukakat! Csak színes partonnal nyomtat, de ha beteszem a feketét, akkor semmit sem csinál!
Valakinek lenne ötlete, hogy mi lehet a hiba? A nyomtató szar vagy a patron?! -
timikeh
csendes tag
Sziasztok! Nagyon kellene segítség. Van egy HP Officejet Pro L7780-as nyomtatóm, és nem szívja fel a festéket a fekete és a sárga patronokból. A patron tele van, és mégsem nyomtat, mert a nyomtatófej teljesen száraz....a vékony kis cső, ami a patrontól megy a nyomtatófejig hiányos, tehát buborékokkal van teli (mert ugye sokszor próbálgattam nyomtatni, de nem jutottam semmire). Bármilyen tippet elfogadok, mert egészen január 4-ig zárva van a hp és szilveszterre kellene nyomtatnom szórólapokat....de már kifutottam az időből. SEGÍTSÉG PLS!!!!
-
Vagtam
tag
Nem tud valaki olcsón 21 & 22 -es patronokat ??
-
Zoloka1990
csendes tag
Gondom támadta a nyomtatóval délelőtt még tökéletesen másolt most viszont wordből akartam nyomtatni és a 2. sort mindig tételesen elhagyja próbáltam beszúrni 2 entert vagy margót variálni de egyelőre ezt is kijátszotta...

-
Vagtam
tag
Nálam tökéletesen működik a kicsike

-
petrusz82
aktív tag
Egy ilyen nyomtatót kellett volna beüzemelnem egyik ismerősőmnél.A másolás funkciót használta volna,de gépe nincs.Ha jól olvastam a használati útmutatóban csak akkor másol,ha van gép is.Ugye?
-
Lala1972
csendes tag
Az előzőből lehagytam:
Ha lenne Debreceni F4210 -es tulajdonos a fórumon,szertném tőle elkérni a telepítőt ,hátha megoldódna a problémám.
Image fájban nem lehetne részemre elküldeni?:papa.lajos@chello.hu
Előre is köszönöm az infókat.Lala
-
Lala1972
csendes tag
Sziasztok!
Kaptam egy HP F 4210-es multifunkciós nyomtatót szoftver és használati nélkül.Töltöttem le több drivert,de most csak nyomtatni tudok.Nincs HP irányítóm ami látná vagy kezelné a scanert.
A fekete gomb /elvileg másoló / megnyomásával nem csinál semmit,ezek szerint csak gépen keresztűl másól.
Engem is érdekelne,hogy a patron utántöltése után,hogyan lehet használni.
Tudnátok megfelelő szoftvereket és leírást ajánlani?
-
-
Endura
csendes tag
Sziasztok!Én is vettem egy ugyanilyen nyomtatót,szerintem klassz,eddig jól működött,nem volt semmi gond a feltelepítésével.Egy kicsit lassan veszi az adatokat a gépről,de szép képeket készít.Egyből vettem hozzá utántöltőt is és sikerrel feltöltöttem mindkét patront.Valóban kevés tinta volt benne,de ez a kezdő csomagban már csak így van minden gyártónál,épp azért,hogy ki tudd próbálni a gépet,de ők mégse fizessenek rá,mert a gyártó a patronokból él,nem a nyomtató bevételekből.
-
#82903040
törölt tag
El kell szomorítsalak, pont egy ilyet használok! De már mindegy, "okosan" megoldottad a problémád.
"Összesen két fényképet és egy pár dokumentumot nyomtattam vele"
Ezt én is megcsináltam, de nem fogyott ki egy hét alatt. Amúgy meg a dobozba - a gép mellé - csomagolt patronok minden gyártónál csak "demo" mennyiségú festéket. Egy gyári patron sokkal többet bír mint a géphez csomagolt.
Amúgy nem értem. Arra sóher vagy, hogy vegyél 3,5 k -ért egy gyári patront, inkább veszel óccsóér utántöltőt. Aztán szétversz egy 10k-s gépet. Elég gazdaságos.

"HP nyomtatóm nem lessz többet!"
Más márkát se vegyél, mert mindegyik kezdő patron gyorsan kifogy. És egyik sem szereti az utántöltögetést... -
gyorgye
csendes tag
válasz
#82903040
#11
üzenetére
Jobban örültem volna ha olyan szól hozzá akinek tényleg ez az új multifunkcionális gépe van,de úgy látom hogy itt ilyen nincs.Összesen két fényképet és egy pár dokumentumot nyomtattam vele.Először csak azt irta ki hogy a tinta kevés,utána pedig hogy a patron meghibásodott.Szakember sem tudta megcsinálni.Probléma megoldva,udvarra kivittem és kalapáccsal összetörtem.HP nyomtatóm nem lessz többet!
-
gyorgye
csendes tag
válasz
huskydog17
#1
üzenetére
Sajnos én is előbb megvettem,és utána olvastam el a fórumokat.Ez a nyomtató egy nagyon drága de nagyon jó nyomtató.Azért ilyen ólcsó,mert 40-50 ezerért sose vennéd meg,de 10 ezerért rögtön megveszed,és majd utána jön a buktató,mert a gyártó a patron eladásból él meg,és nem a nyomtató árából.A két patron hetente kifogy ami 40 ezer frt havonta mivel hogy csak a saját új patronát teheted bele mivel feltölteni nemengedi.Nekem havonta nyomtatóra ennyi pénzem nincs.És mivel hogy ilyen olcsón vettem,nem sajnálom,és ki is hajítom és megtanultam hogy hp nyomtatót nem veszek többet.
-
huskydog17
addikt
Mielőtt én még itt a fórumon bárminemű információhoz jutottam volna az eszközzel kapcsolatban, mér meg is lett vásárolva!

De a kapott infók alapján (eddig) nincs probléma vele és szépen nyomtat. Ezek szerint szoftver probléma sem lépett fel náluk. Azért még várok, kíváncsi vagyok mikor mutatja meg a rossz oldalát ez az olcsó cucc!

-
gyurikinga
csendes tag
Szia! Nekem más gondom van! Nem akar nyomtatni a drága, Xp prof 2002 opom van, mikor a gépen nyomom a copyt, nem reagál, csak villog a zöld, ha bescannelem (az műkszik ) és a mentett file-t akarom kinyomtatni, ezt írja ki: " a rendszerhívásnak átadott terület túl kicsi."
-
#67459584
törölt tag
Ez a probléma időközben kipipálva! Ha valakinek ilyen gondja lenne, akor itt a megoldás:
1. Install HP Deskjet F4210 Basic Driver from Hp Homepage
2. Go to the Printer & Fax folder,
3. click "add new Printer"
4. choose "Local Printer"
5. Uncheck "Plug & Play"
6. click "next"
7. Choose "Lpt1"
8. click "next"
9. under "HP" choose "hp deskjet 990c"
10. click "next"
11. Go to the Printer & fax folder now you have to see "hp deskjet 990c" printer installed.
12. Choose Properties from "hp deskjet 990c"
13. Choose connections
14. Check "USB Virtual printer port... HP Deskjet F4200 series"
15. click Okay.
I hope now you should be able to use your HP F4210 too -
wid22
aktív tag
Hiába olcsó HP hez drága a patron Még az utángyárrtott is drága ha van de nem biztos HP hez van.
-
Cicero
őstag
Nehogy megvegyétek! Én ma reggel vettem tecsóban, hardwareileg semmi gondja nincs de a szoftverje akkora egy kalap szar, hogy el sem indul. HP solution center üres ablakot hoz be, egész délelőttöm ezzel ment el és nem tudtam megcsinálni. Rakás trágya az egész
-
Lili25
csendes tag
válasz
huskydog17
#1
üzenetére
Szia!
Én is pont azt a nyomtatót nézegettem,ugyanott ahol a testvéred is szeretné megvenni.De ma du. egy ismerősöm meglepett egy nyomtatóval,ami szintén Hp.Elárulnád miért nem ajánlod az ottani vásárlást?Ha ide nem akarod kiírni,akkor privátba légyszi.
Nem tudom segítség-e ,de reggel ezt találtam uezen az oldalon[link] Sazoll 58 és 60-as hozzászólását keresd. Üdv
-
huskydog17
addikt
Azért indítottam ennek egy új témát, mert a kereső egyetlen topic-ot sem talált, amiben szerepelt volna ez a típus és ezzel kapcsolatban kérnék segítséget!
Nagyon rövid időn belül a nővérem (analfabéta számítástechnikából) szeretne vásárolni egy ilyen terméket, vagyis egy HP F4210-es típusú multifunkciós készüléket.
A T*SCO-ban szeretné megvenni, mert ott akciós (10K). Én ilyen eszközöknél (nyomtató, szkenner,stb...) nem vagyok otthon ezért kérek tanácsokat.Megéri megvásárolni ezt a típust? Mindenképp 10-12 ezer környékén szeretne venni egy nyomtatót és ahogy meglátta, hogy ez tud másolni, szkennelni meg mindent, nem lehet lebeszélni róla. Én csak arról szerettem volna lebeszélni, hogy az említett nagy áruházban vásáráloja meg, ezt más tapasztalatai alapján mondtam.
Azonban a készüléket nem ismerem, nem értek hozzá, de van egy olyan gyanúm, hogy vagy méregdrága lesz a fenntartási költsége vagy pedig hamar be fogja adni a kulcsot.
Van a gyanúmnak valóságalapja? Mennyire megbízható ez a gép?
Tapasztalatoknak is nagyon örülnék, minden ezzel kapcsolatos információnak örülnék! A legjobb lenne, ha ezen a héten tudnánk ezt tisztázni, mert az idő szorít.Előre is kösz szépen a segítséget!
Új hozzászólás Aktív témák
Hirdetés
- Proxmox VE
- Milyen asztali (teljes vagy fél-) gépet vegyek?
- Milyen okostelefont vegyek?
- Milyen videókártyát?
- Hamarosan a ChatGPT dönt arról, hogy mit nézhetsz meg
- EA Sports WRC '23
- Nem indul és mi a baja a gépemnek topik
- Bakelit, Vinyl lemezjatszó
- Xiaomi 15T - reakció nélkül nincs egyensúly
- Apple iPhone 14 Pro Max - sziget fesztivál
- További aktív témák...
- HP LasetJet P2015n - kis hibával eladó
- Xiaomi Photo Printer 1S Set
- Nyomtatók A-Z-ig,Mini lézer,MFP,nagy teljesítményű és hordozható nyomtatók,számla,garancia,WI-FI,stb
- Adatgyűjtők, vonalkódolvasók akciós árakon! 500.000 Ft egyben az egész 18 mill. helyett
- Vonalkódolvasók számlával,garanciával,asztali,kézi,usb-s,vez.nélküli,1D,2D,QR
- Azonnali készpénzes GAMER / üzleti notebook felvásárlás személyesen / csomagküldéssel korrekt áron
- Honor 200 Pro 512GB,Újszerű,Dobozaval,12 hónap garanciával
- Apple iPhone 16 128GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- LG Gram 14 WUXGA IPS i7-1360P 5.0Ghz 12mag 32GB DDR5 1TB SSD Intel Iris XE 10óra Akku Win11 Garancia
- iPhone 11 64GB 100% (3 hónap Garancia)
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest
Cég: Central PC számítógép és laptop szerviz - Pécs
Város: Pécs








