- Xiaomi Mi 11 Ultra - Circus Maximus
- Apple iPhone 16 Pro - rutinvizsga
- Samsung Galaxy S23 és S23+ - ami belül van, az számít igazán
- Fotók, videók mobillal
- Mobil flották
- Milyen okostelefont vegyek?
- Samsung Galaxy A56 - megbízható középszerűség
- Yepp: korlátlanság és streaming-modell a Yettel adatforradalma
- Ujjal lehet mutogatni a Huawei csúcsórájára
- Samsung Galaxy S23 Ultra - non plus ultra
-
Mobilarena
Szeretettel köszöntünk a sztereó otthoni/szobai Hi-Fi világában !
Új hozzászólás Aktív témák
-
#71562240
törölt tag
válasz
thornadoj #54069 üzenetére
Megérne.
A többiből a Canton Carat, az Elac ares Alpha 5, a Prelúdium B31, az Axton AX70, a Yamaha NS-G40 a hangminőségorientáltságúbbak, ezekkel ismerkedj, körülbelül reális áron vannak hirdetve, persze ahol lehet alkudj. És persze ha mégis emelnél a kereten, azzal a megtetszett AR S30-cal még inkább jól járnál, nem véletlenül ajánlottam kiemelten a kollégának, - abból is lehet próbálni alkudni.
És az a Tannoy is érdemes. Próbálj menni hallgatózni.A NAD 3020 jó, ha jó állapotban van, bátran megvehető, bizonyára tetszene a hangja. Hallgasd meg, vedd meg.
Tanuld meg a link gomb használatát. Főleg mobiltelefonról elég macerás a címet másolgatva megnyitogatni - még jó hogy ismerem ezeket a hirdetéseket.
(#54072) toto0569 Így merevésestől biztosan sokkal korrektebben szól, mint előtte. Ha tudsz, esetleg tehetnél bele még egy merevítést, bár így szétfeszítve egy is elég lehet. Anélkül, hogy túl okos akarnék lenni, nem feltétlen jobban hallatszódik az a basszus, hanem inkább "látszólag jobban hallatszódik", azaz a magas hangok feldúsulása kontúrosabban mutat meg mindent, illetve a könnyebb állvány kevésbé tart stabilan - legalábbis ezt sejtem, de persze nem akarlak mindenáron lebeszélni az újról, te hallod. De majd óvatosan, többszöri összehasonlítás után dönts, hogy melyiket tartod meg inkább. Amúgy jól néz ki.
-
#71562240
törölt tag
válasz
thornadoj #54059 üzenetére
Tehát sztereó erősítőnek és hangdoboznak kellene beleférnie használtan 50ezerbe?
Amúgy se nagyon ajánljuk zenehallgatáshoz a szubbasszust (csak bizonyos speciális esetekben), de ezen az árszinten meg aztán főleg nem, és amúgy is szűkös a keret.
Kezdetnek olvass vissza egy-két hetet, volt egy-két kérdés, ami ehhez az árkategóriához közeli készülékeket keresett, tájékozódj, hogy kb. milyen márkák-típusok között szoktunk mi válogatni. Lesz egy-két ajánlati lista is, azok alapján, illetve saját kutatásaid alapján is térj vissza neked tetsző és az árba beleférő néhány hirdetett típussal, hozzárakunk egy-kettőt, és akkor megpróbáljuk megnézni, hogy azok közül melyek tűnnek a legjobbaknak adott ízléshez. Nem baj, ha kibővül a keret 60-70ezerre, az jelentősen tágítani tudja a lehetőségeket, a minőségben.
Új hozzászólás Aktív témák
- Tudástár Parazitaeffektusok az áramkörben 1.
- Tudástár Melyik áram merre folyik a NYÁK földhálózatán?
- Tudástár Erősítők tápellátása
- Bemutató DSD: divatőrület vagy a zene új dimenziója?
- Bemutató Audio-gd Precision 2 erősítő teszt
- BESZÁMÍTÁS! Gigabyte H610M i5 12400F 32GB DDR4 512GB SSD Intel ARC A770 16GB Rampage SHIVA 650W
- BESZÁMÍTÁS! ASUS B460M i7 10700 16GB DDR4 512GB SSD GTX 1080Ti 11GB KOLINK Observatory TG TT 600W
- BESZÁMÍTÁS! ASUS H170M i7 6700 16GB DDR4 512GB SSD GTX 1660 Ti 6GB KOLINK Observatory Lite TT 500W
- BESZÁMÍTÁS! ASRock A520M R3 3100 16GB DDR4 512GB SSD RX 6500XT 4GB BitFenix Neos Thermaltake 500W
- BESZÁMÍTÁS! Asus H110M i5 7400 8GB DDR4 250GB SSD 1TB HDD GTX 1650 4GB ZALMAN S3 TG Chieftec 600W
- AZONNALI SZÁLLÍTÁS Windows 10 pro Retail aktiváló kulcs!
- LG 25GR75FG - E-Sport Monitor - FHD 360Hz 1ms - NVIDIA Reflex + G-sync - AMD FreeSync - HDR 400
- Apple iPhone 13 / 128 GB / 89% akkumulátor / 12 Hó Garancia
- ÚJ LENOVO ThinkPad P16s Gen 2 - 16" WUXGA IPS Érintő - Ryzen 7 PRO 7840U - 32GB - 1TB -3 év garancia
- AKCIÓ! Gigabyte X570 AMD R9 5900X 32GB DDR4 1TB SSD RX 6750XT 12GB Zalman Z1 Plus CM 750W
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest