Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Stanlee

    őstag

    Holnap kiteszem a 3. minert is ebayre. Secperc alatt elvittek az elozoket. Annyira FOMO van, hogy szornyu.
    Feltettem az egyiket, elokeszitettem utana a vacsoranakvalot, mar jott is az uzenet, hogy megvettek.

    Mindenki azt latja, hogy napi 50 dollar bevetel van ezekbol, de pl. az enyemnek hiaba van a kozeleben par miner, egyiket se latja rendesen. Valami 0,01 HNT-t csakanyol naponta, az egyetlen packet transfer abbol van, hogy itt jatszadozom egy Dragino LGT92 GPS trackerrel, hogy felmerjem, mi a helyzet a varosban lefedettseg ugyileg.

    A GPS tracker a sajatomon kivul eddig csak egy masik minert latott de amikor abban a hex-ben bicikliztem, ahova a miner be van teve, egyetlen valid csomag se erte el a halozatot, szoval valami nagy dBi-s antennaval ello a lehetseges userek felett az illeto.

    Ahogy Kobe irta, videken meg van esely, de gyozkodni az embereket emiatt szerintem nem eri meg.

    Baratnomeknek van par hektar foldjuk, gondoltam kimerek valami jo formaciot rajta, es boldogsag, erre amikor felhoztam az otletet, az volt az elso valasz, hogy ez sugarpz es felnek tole. Jovan.. :(

    “Never run after a bus or a stock. Just be patient – the next one will come along for sure.” - André Kostolany

Új hozzászólás Aktív témák