- Apple iPhone 16 Pro - rutinvizsga
- Xiaomi 13 - felnőni nehéz
- Samsung Galaxy A54 - türelemjáték
- Nem fogy a Galaxy S25 Edge?
- Motorola Razr 60 Ultra - ez a kagyló könnyen megfő
- Android alkalmazások - szoftver kibeszélő topik
- Samsung Galaxy A36 5G - a középső testvér
- Leica kamerákat kap a Xiaomi Mix Flip 2 is
- Telekom mobilszolgáltatások
- Eltűnhet a Dinamikus Sziget
Új hozzászólás Aktív témák
-
bb0t
őstag
válasz
King Unique #44912 üzenetére
Csatlakoztatva van, ha a másik ki van húzva akkor látja is. De most megcsinálom amit Doki mond.
Vertigo18, még reggel leszedtem róla azt a 100 gigát így nem para formázni.
-
bb0t
őstag
Sziasztok. Van két 640-es caviar black-em ami régen egy szervergépben ment, és tükrözve voltak. Gondoltam, ha leformázom meg átnevezem őket akkor látja majd a gép őket, de az a helyzet, hogy szimplán bedugva mindkettőt csak az egyiket látta a másikra azt írta lemezkezelőben, hogy offline, meg, hogy aláírás ütközés. Kihúztam azt ami aktív volt, ekkor látta az offline-t is a gép. Leformáztam és kapott egy másik betűjelet. Bedugtam egyszerre mind a kettőt az aktívra azt írta idegen lemez a másikra továbbra is azt az ütközéses izét. Lehúztam az offline-t, importáltam az idegen lemezt, azt mostmár látja, de gyanítom egyszerre még mindig nem látná a kettőt. Szóval mit csináljak, hogy ketteskére ne írja ezt az aláírás ütközéses dolgot. Bocsi ha zavaros volt de én sem értem.
-
bb0t
őstag
Sziasztok!
Adott egy Xp-s gép, amin ma reggel óta nem nyílik meg a D meghajtó. Lemezkezelőben formázatlannak látja. Próbáltam a TestDisket de nem jártam sikerrel. Valami ötlet? -
bb0t
őstag
Sziasztok!
Van egy Seagate Barracuda 7200-as 2tb-os hdd-m. Három tányéros változat amihez a cc4b nevű firmware van.
Nagyon sokan kicserélték a két tányéros változat cc4h jelű firmware-re ezt mert sokaknak hangos volt és sebességnövekedés is elérhető vele.
Én azért akartam kicserélni mert mióta rátettem erre a rendszert kisebb laggolás szerű akadozások fagyások voltak és arra gondoltam talán a hdd miatt van.
De amikor elindítom a telepítőt és újraindul a gép, hogy elkezdődjön a firmware frissítés rögtön az elején megakad a dolog és kernel panic szerű cucc jön be, memóriacímzéseket listáz amin csak reboot segít.
Nem tudjátok mi lehet ennek az oka? Kell állítani valami az uefiben?
Új hozzászólás Aktív témák
Hirdetés
- 1 Tb-os NVME-k
- SK Hynix Platinum P41 2TB M.2 NVME PCI-E 4.0 x4 - Új - 7000-6500 MBs - Eladó!
- Crucial T500 PRO 2 TB M.2 NVME PCI-E 4.0 x4 - Új, Dobozos, Hűtőbordás - 7400-7000 MBs - Eladó!
- Samsung 990 EVO Plus 4TB M.2 NVME PCI-E 4.0 x4/5.0 x2 - Új - Eladó!
- SanDisk Extreme Portable 8TB (SDSSDE61-8T00-G25)
- BESZÁMÍTÁS! Asus TUF F15 FX506HM Gamer notebook - i5 11400H 16GB DDR4 RAM 512GB SSD RTX 3060 6GB W10
- REFURBISHED - DELL Thunderbolt Dock WD19TBS docking station (210-AZBV)
- Apple iPhone 14 Pro Max / 256 GB / 88% akkumulátor / 1év Garanciával / Gyári Független
- PS5 konzolod megvásároljuk: Budapest, Kecskemét, Szeged, Debrecen vagy akár GLS futárt küldünk!
- Bomba ár! Dell Inspiron 5405 - Ryzen5 4500U I 8GB I 256SSD I 14" FHD I HDMI I Cam I W11 I Garancia!
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft
Város: Budapest