Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • garfield545

    tag

    Sziasztok tudnátok segíteni
    Van egy samu 1tb-os vinyom amiből csak úgy eltűnt 20MB/s átlagba és erezhetően lassabb lett eddig nem volt vele probléma de amióta meg van az új gépem azóta csinál furcsaságot. Amikor újra inditóm a gépet vagy hideg indításból ébresztem akkor egy darabig szépen "zakatol" teszi a dolgát kb 20-25 perc múlva egyszer csak elhalkul és nagyon belassul. A régi gépembe nem volt ilyen probléma igaz hogy ott fő hdd ként volt és 2 volt osztva (nem hogy ez a baja ?) most egybe van ! De eddig nem is volt rá küldve az AHCI nem tudom hogy ez kavar-e be + most sata3-as foglalatba van dugva. Már nem tudom mi lehet a probléma és eszt jó lenne minél előbb meg oldani mert így nagy fos használni :W Valami ötlet vagy tanács ? (Nem tudom hogy számit-e de gyorsba formáztam-le a vinyot amikor egyesi tetem )
    Régi gép teszt

    Új gép teszt és a WD Green nél is ilyen a tapasztalataim sajnos

    Mama mindig azt mondta, hogy az embernek csak annyi vagyon kell, amiből megél, a többi csak felvágásra meg fennhéjazásra való.Az embernek előbb maga mögött kell hagynia a múltat, csak akkor mehet tovább.Az élet olyan, mint egy doboz bonbon: az ember nem tudhatja, mit vesz belőle.

  • garfield545

    tag

    válasz StSanya #41066 üzenetére

    Köszi szépen meg próbálom remélem össze jön (Mindent váltotam alaplap op rendszer még vezetékezést is ) Az alaplapi Ahci is eszt csinálja de meg probáloma firevart frisiteni bocsi nem tudom hogy írják mindjárt jelenkezem hogy mi lett kösz

    Mama mindig azt mondta, hogy az embernek csak annyi vagyon kell, amiből megél, a többi csak felvágásra meg fennhéjazásra való.Az embernek előbb maga mögött kell hagynia a múltat, csak akkor mehet tovább.Az élet olyan, mint egy doboz bonbon: az ember nem tudhatja, mit vesz belőle.

  • garfield545

    tag

    válasz StSanya #41066 üzenetére

    Szia csak enyit tudtam meg semmi vezérlö frisitést nem tudtam csinálni egyszerüen meg szünt a honlap bese jön

    Product Brand Samsung
    Model Number ST1000DM006
    Part Number (PN) HD103UJ
    Marketing Name BARRACUDA
    Family 3.5INCH HDD,1000GB,7200RPM,32MB
    Interface SATA
    Encryption Type NO ENCRYPTION
    Capacity 1000 GB
    Form Factor 3.5
    Product Type DRIVE
    Market Segment Personal Compute
    Sub-market Segment Desktop Storage
    Application Segment DS Mainstream
    Performance
    Cache Size (MB) 32
    Spindle Speed 7200
    Interface Transfer Rate 3
    Physical
    Sector Size 512
    Number of Heads 6
    Number of Disks 3
    Height 26.1MM
    Weight .65 KG
    Zero G Sensor N

    Elv http://samsunghdd.seagate.com/ ittkénne bejönie de semmi nem jönbe :=

    [ Szerkesztve ]

    Mama mindig azt mondta, hogy az embernek csak annyi vagyon kell, amiből megél, a többi csak felvágásra meg fennhéjazásra való.Az embernek előbb maga mögött kell hagynia a múltat, csak akkor mehet tovább.Az élet olyan, mint egy doboz bonbon: az ember nem tudhatja, mit vesz belőle.

  • garfield545

    tag

    válasz Glaz-dozfhut #41072 üzenetére

    Köszi ezen már régres régen túl vagyok ilyen alapokra gondoltam ez volt a 2dik mondjuk nem tudom hogy bájt méretezéssel meg formázom a vinyot lassuba nem tudom hogy az segit-e ?

    Mama mindig azt mondta, hogy az embernek csak annyi vagyon kell, amiből megél, a többi csak felvágásra meg fennhéjazásra való.Az embernek előbb maga mögött kell hagynia a múltat, csak akkor mehet tovább.Az élet olyan, mint egy doboz bonbon: az ember nem tudhatja, mit vesz belőle.

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés