Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • liksoft

    nagyúr

    válasz Kernel #42411 üzenetére

    Nem értesz. Mindenkinek elmondom, ha megkeres a buktatókat, lehetőségeket, árakat. Viszont nem hallgatom el sem! Szerintem akkor van döntési helyzetben, ha az előnyök mellett a hátrányokat is ismeri valaki. Amit Te csinálsz, az az, hogy a létező alternatívákat felsorolod, bemutatod, és hozzáteszed (igen, ezt becsülettel minden esetben!), hogy csak saját felelősségre! Az viszont hiányzik, hogy miért, és ha nem sikerül, akkor milyen további lehetőségek vannak, vagy nincsenek. Én ezt sajnos így csak féloldalas tájékoztatásnak érzem.

    Azt is megírtam, nem létszükségletem itt lenni, nem innen jön a munka legalább 95%-a. Vagyis tök felesleges lenne itt lennem ha csak a gazdasági részét nézem. Sőt, ráfizetéses, mert az asszony most is mögöttem mérgelődik, miért nem a családdal vagyok.

    Alpári stílusban kimondva: Lesz@r0m ki mit csinál a saját cuccával, és ki milyen tanácsot oszt, de annak hangot adok, ha a tanács hatására (szintén lesz@r0m, hogy volt figyelmeztetés) olyan adatvesztéses helyzetbe kerülhet valaki, hogy ahonnan NINCS visszaút.

    A fentiek alapján ha privátban adsz tanácsot, nem érdekel. Nem azért mert nem tudok róla, hanem mert nem kerül ki olyan információ, mely adatvesztést okozhat (nem törvényszerű). Nem biztos, hogy pont a kérdezőnél, hanem ha valaki rákeres, és örül, mert talált megoldást, majd félig elolvasva meg is csinálja. Igen, ha nem tájékozódik, az Ő baja. Csak az én gyomrom nem veszi be. Sorry.

    Egy hasonlat: Amit ajánlasz az olyan mint a nemrég TV-ben adásba került idősebb férfi, aki vérröggel megműtötte magát. Ha nem sikerül, belehal. Szerintem itt senkinek sem kell magyarázni, mekkora kockázatot vállalt fel! (Sajnos hozzá kell tennem, a hivatalos műtétre az egészségügyünk gyalázatos állapota miatt heteket kellett volna várnia. Ez felháborító, és tarthatatlan. - Viszont egy HDD esetében talán az idő más elbírálású, ráadásul van választási lehetősége a tulajdonosnak. Akár a "konyhatuning" is szóba jöhet, az Ő választása lesz.)

    Mostantól csak akkor fogok reagálni, ha adatvesztés fokozott veszélye fenn áll, de akkor igen.

    Murphy él és dolgozik (Ami el tud romlani, az el is romlik).

Új hozzászólás Aktív témák