Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sk8erPeter

    nagyúr

    válasz idegen lény #5491 üzenetére

    Te figyelj, idegen lény, rájöttem, hogy te most biztos szopatni akarsz minket, ezt azért már te sem gondolhatod komolyan. :D A Google-nek egy egész komoly családnyi terméke van, gyorsan nézd át az egész palettát, még mielőtt heves izgalmadban szívrohamban összeesel, várván a Google által az emberiségre mért végső csapást. ;]

    (#5488): gondolom ezt a csodálatos idézetet is a kedvenc rendkívül hiteles, de inkább szánnivaló forrásaidból szedted. Figyelj, van egy javaslatom, inkább menj el vidékre földet kapálni, az elég jól levezetné a felesleges energiáidat, vagy csak kezdj el készülni a legközelebbi Ironman versenyre, tuti nem lesz fölös energiád egy darabig ilyen baromságokat terjeszteni.
    Lassan kezdesz tényleg rossz hatással lenni a fórumra. :D
    Figyelmeztető üzenetet kéne kitenni a topic elejére: "Figyelem, nyomatékosan felhívjuk mindenki figyelmét, hogy rosszindulatú idegen lények zavarhatják meg a fórumlátogatók nyugalmát!" :DD

    =======

    (#5492) ntomka: "Szerintem te Tibii91 vagy másik nick-kel. :D"
    Azért ez szerintem durva sértés Tibi felé. :D

    =======

    (#5489) Tibii91: Dehogyis, inkább minden napra egy meglepetés, feltehetem a kérdést, és egyből meg is kapom a választ: "van még lejjebb? Igen, mindig van lejjebb." :DDD

    =======

    (#5490) hunfatal:
    "Én jókat röhögök. Biztos Google részvényes."
    Én is jókat röhögök, de a mondat második felére, háát... szerintem inkább izé, hogy is mondjam, nem Google részvényes, hanem őőő... hogy is hívják a növényeknél azt a részt, ami rögzítésre és tápanyag-felvételre szolgál? Ja igen, megvan, GYÖKÉR. :DD

    Sk8erPeter

Új hozzászólás Aktív témák