- Samsung Galaxy Watch6 Classic - tekerd!
- Fotók, videók mobillal
- Honor 200 - kétszázért pont jó lenne
- Google Pixel topik
- Okosóra és okoskiegészítő topik
- Samsung Galaxy A56 - megbízható középszerűség
- Magisk
- Samsung Galaxy Buds3 - vissza a kályhaezüsthöz
- Samsung Galaxy S23 Ultra - non plus ultra
- Samsung Galaxy Watch (Tizen és Wear OS) ingyenes számlapok, kupon kódok
Aktív témák
-
WN31RD
addikt
Ha tényleg fontos adatokat akarsz védeni, akkor ajánlom a BestCrypt-et ([L]http://www.jetico.com/[/L]). Nem ingyenes a progi, előrebocsájtom. Virtuális meghajtónak látszó titkosított konténereket hozhatsz létre vele.
Hacsak nem raktak valami jelszólopó cuccot előzőleg a gépedre (ami nem elképzelhetetlen dolog), akkor nincs más választásuk, mint brute-force. Ez az AES (Rijndael) algoritmus esetében reménytelen vállalkozás... ;] Szóval nincs az az isten, aki egy BestCrypt konténert fel tudna törni (legalábbis még jópár évig).
Mellékelnek hozzá egy swapfile titkosító modult is, ami (ha aktiválod) még azelőtt betöltődik, hogy a Windows elkezdené használni a swapfile-t, tehát innen sem szivároghat ki semmiféle információ (működik Win2K/XP alatt is).
---
Arra sajnos nem igazán használható a progi, hogy a gépedre telepített Windows alkalmazásokat letagadd, mert ezek általában beleszemetelnek a Windows rendszerkönyvtáraiba, és a Registrybe is. Ezekből a nyomokból pedig egy szakértő már megállapíthatja, hogy legalábbis valamikor fel volt telepítve a keresett alkalmazás.
Adatok védelmére viszont tökéletes a BestCrypt.
---
Ami neked kellene, az valamilyen hardveres titkosító modul, ami az IDE vezérlő és a vinyó közé ékelődik be, esetleg egy saját IDE vezérlőt tartalmaz (á la RAID kártyák). Ilyenről még nem hallottam, de meglepődnék, ha sehol a világon nem gyártottak volna még valami hasonlót.
Aktív témák
- Elektromos cigaretta 🔞
- Egyéni arckép 2. lépés: ARCKÉPSZERKESZTŐ
- Autós topik
- CURVE - "All your cards in one." Minden bankkártyád egyben.
- Kazy Computers vélemények - tapasztalatok
- exHWSW - Értünk mindenhez IS
- AMD Navi Radeon™ RX 9xxx sorozat
- Konzolokról KULTURÁLT módon
- OLED TV topic
- Kodi és kiegészítői magyar nyelvű online tartalmakhoz (Linux, Windows)
- További aktív témák...
- Windows 10 11 Pro Office 19 21 Pro Plus Retail kulcs 1 PC Mac AKCIÓ! Automatikus 0-24
- 27%-OS ÁFÁS SZÁMLA I Jogtiszta Microsoft digitális és fizikai termékek I DIGITALKEYZ.COM
- Játékkulcsok olcsón: Steam, Uplay, GoG, Origin, Xbox, PS stb.
- Kaspersky, McAfee, Norton, Avast és egyéb vírusírtó licencek a legolcsóbban, egyenesen a gyártóktól!
- ROBUX ÁRON ALUL - VÁSÁROLJ ROBLOX ROBUXOT MÉG MA, ELKÉPESZTŐ KEDVEZMÉNNYEL (Bármilyen platformra)
Állásajánlatok
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft
Város: Budapest
Cég: Promenade Publishing House Kft.
Város: Budapest