Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • maniac

    senior tag

    válasz Sipi #358 üzenetére

    Na szoval a dolog ugy nezne ki, hogy:

    Van egy athlonos gep amin windows megy (ez lesz az egyik belso gep) erre felteszek cygwint-t es distcc-t remelem a telepites kozben ez a gep betud majd segiteni a routernek a forgatasba. Azon a gepen amin linux lesz (a router) meg live cd-rol fogok bebootolni, es sztem vnc-zni fogok v ilyesmi, h melohelyrol is lathassam, mit csinal a gep :). Mar csak olyan livecd kell ami tud distcc szerverre csatlakozni :).

    Akkor ez kbra letudva, remelem minnel elobb nekitudok kezdeni :).

    Aztan az UPNP-t ugy kell erteni, hogy vannak ilyen UPNP-s osszeszerelt routerek, amik automatikusan kinyitjak a portot, ha egy windowsos gep egy UPNP kompatibilis programot elindit. Szoval pl nem kell portforwardingolni, mert a dc++ pl megmondja a routernek hogy nekem xxxx port kell a router meg portforwaldolja egybol automatikusan az xxxx portot. Mondjuk talaltam egy ilyesmit: [link] de nem tudom, hogy mennyire fog mukodni :). Na igy ennyi. Ja es koszonom meg 1x a segitseget, a piszok mazlim meg ugy nez ki meg mindig megvan a linuxszal kapcs, pl ati meghajtok is akkor jottek ki a 9600-os szeriahoz amik mukodtek is, mikor vettem egy ilyen karit :D. Nforce lapot is akkor szoval kiraly vagyok :D. Na tovabbi szep napot :).

Új hozzászólás Aktív témák