Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Daelion

    őstag

    válasz AuraSync #28 üzenetére

    Nekem alapjáraton a lélektani határ kb 20k huf egy 20-25 óra hosszú sztoris játéknak.
    Annál csak akkor vagyok hajlandó többet adni ha az adott játék hosszabb távon is le fog kötni mert olyan stílus pl ARPG vagy looter shooter ahol van end-game tartalom. 'Diablo 4-et is azonnal meg fogom venni mert valszeg évekig fogom játszani mint előző részeket is tehát behozza úgymond az árát bőven'

    Egy ilyen játékba viszont semmi sincs ami megérne nekem 30+ ezret. :N 'pláne ilyen állapotban'
    Nem szokásom átrohanni játékokon csak azért, hogy na mert már játszani kell a következőt.'tavaly év vége fele vettem meg Cybert 50% leárazással és még most sem fejeztem be mert nem sietek vele pedig amúgy tetszik '
    Atomic Hearts-t én is szeretném majd első nap játszani ha már kaptam ajándékba game pass-t tavaly, Hogwartz meg megy backlogba a többi játék közé ami várja ott a sorát. :D

    3060 Ti-vel az én igényeimnek játszhatóan futott a Forspoken demó de ettől még igen csak gyengén van optimalizálva jelenleg/kinézetéhez képest. 'nekem ~50 átlag FPS elég 1 single player játékhoz tehát én nem is akartam 120-at pláne 75Hz monitorral. :B '

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák