Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Geryson

    addikt

    válasz DrGonzo22 #550 üzenetére

    Joyban, főleg elsőre, valóban felesleges a Saitek vagy CH szarv + tolókar + pedál. Nekem nagyon sokáig egy Saitek USB Gold vagy valami hasonló nevű joyom volt és ezen volt beépített nagyon kis finoman kezelhető gázkar így nagyon szépen lehetett repülni vele. Az ára olyan 10 ropi körül volt. Ennek ellenére tudom, hogy a leggagyibb joy, amit szerintem simán kapsz már 5 ropi körül, szóval az is jó és elég ahhoz, hogy kipróbáld az egészet főleg azért mert lehet, hogy abszolúte nem jön majd be a game vagy akár ez a típusú szimuláció.

    IL2 azért erősen más mint az FS vagy akár az FSX. Bár régen játszottam, de ott bent vagy a gépben, gáz és repülsz. Na hát itt azért ez teljesen más, lévén az FS a polgári repülésre épít, bár az Acceleration Pack-al azért elment a sport irányába egy kicsit. Az én véleményem az az, hogy az FS nem alkalmas arra, hogy beülj és repülj egy 15 percet, legalábbis én nem tartanám ezt akkora feelingnek, arra valóban jobb az IL2 (ami a maga nemében szintén egy baromira kellemes, kidolgozott repszim). Az FS-nek van egy "társa" a CFS, azt hiszem Combat Flight Simulator a teljes neve és szintén inkább a hadászatról szól. Hogy most melyik verziónál járnak, azt sajna nem tudom.

    Rinderkennzeichnungsfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübertragungsgesetz

Új hozzászólás Aktív témák