Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Yodamest

    addikt

    válasz Szigma70 #600 üzenetére

    "Ötödannyian játszák a PESt, ez hatalmas hátrány."

    Ez volt a kulcsmondat több szempontból is: egyik ugye amit mondunk is, hogy fifa= jobb támogatottság, licenszelt csapatok, játékosok, pezsgő multiplayer egész évben, ezzel van tele a youtube stb.

    A másik viszont, hogy ez egy konklúzió is egyben arra nézve melyik a jobb játék összességében tekintve. Sokkal többen játsszák, tehát a nagy törvények alapján jobb játéknak mondható. Ez mindennel így van nem csak foci témában, tehát pl. az Overwatch jobb játék mint a Paladins és jóóvan többen is játszanak vele, ebből is látszik, hogy jobb. A Starcraft jobb játék mint a Warhammer és sokkal többen is játszanak vele. Szóval ez így mindenre igaz, kár is lenne azon vitatkozni melyik a jobb, mert egyértelmű.

    Régen pedig én is PES-es voltam, de akkoriban még PS1-en nem volt lényeg a multizás. Sőt volt egy nagyon jó focis játék szintén a PS1 érában a This is Football névre hallgató csoda, hát az eszméletlenül reálisan mutatta be a focit, természetesen amennyire ez PS1-en lehetséges volt. A játékmenete mérföldeket vert akkoriban a fifára és a pesre egyaránt. A lövéseknek tényleges impact hatása volt, rezgett a kezedben a kontroller annak függvényében, hogy mennyire volt erős a lövésed, tényleg olyan érzés volt mintha te küldted volna kapura a lasztit, azóta egyik másik focis játékban sem tapasztaltam ezt a szintű realitást.

    jkrisztian meg tipikus emberpéldája annak, amikor átmegyünk más fórumba szapulni az ottani játékot csak azért, hogy ezzel magunknak is beigazoljuk, hogy a mi játékunk jobb. (mert nem vagyunk biztosak magunkban és ezzel a befikázással próbáljuk a saját igazunkat "validálni" ) Jobb a fifa hiába minden barátom.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák