Hirdetés
- Azonnali mobilos kérdések órája
- Cseresznyepiros és mokka barna Redmi Note 15-ök az újévre
- Samsung Galaxy A56 - megbízható középszerűség
- OnePlus 15 - van plusz energia
- Xiaomi 15T - reakció nélkül nincs egyensúly
- Huawei Watch 3 Pro - óraátállítás
- Visszatérnek a Samsung tervezte CPU-magok és GPU az Exynos 2800-ban?
- Yettel topik
- Mobilhasználat külföldön
- Apple iPhone 13 mini - miért nem veszik elegen?
-
Mobilarena
A Fallout 4 egy poszt-apokaliptikus szerepjáték, ami a többszörös díjnyertes Fallout 3 és Elder Srcolls: Skyrim játékok alkotóinak legújabb játéka, mely 2015. november 10-én jelent meg Xbox One, Playstation 4 és PC platformokra. A sorozat főbb kiadásai tekintetében ez a rész az ötödik, amellyel a Bethesda Games Studios új területeket kíván meghódítani a nyitott világú játékok terén.
A játék a Fallout játékok történetének legmeghatározóbb napján, a Nagy Háború idején veszi kezdetét, de egy váratlan esemény következtében egy nukleáris háború sújtotta világban találjuk magunkat több, mint kétszáz évvel később. Az események helyszíne ezúttal az Államközösség (The Commonwealth), ami Bostont és a titokzatos Intézetet (Institute) foglalja magába. A játék eseményei a Fallout 3 után tíz, és a New Vegas után hat évvel zajlanak.
Új hozzászólás Aktív témák
-
Hunbeast87
senior tag
Nekem tetszik, jó lett!

Lehet, hogy én is összedobok egy hasonlót.
(#2197) HáGé : Magas accuracy és V.A.T.S. nélkül is ha arcon lövöd őket, már vége is van az első kettőnek, de a glowing is hamar megfekszik. Bár mikor egyszerre találkoztam 2 softshell, 1 glowing és 1 hunter mirelurk-ot tartalmazó csapattal...
Negyed óra fogócskázás volt velük
Egyébként egyszer már én is összefutottam egy Legendary Mirelurk Hunterrel, nem volt kellemes élmény. Menekülés közben persze köszöntem még egy kósza Radscorpionnak is, akibe sikerült belefutni. 
Ha szerinted a Deathclaw nem erős, akkor valószínűleg csak az alap felszereltségűvel találkoztál. Majd jön egy legendary kiadás
belőle és átértékeled azt a rangsort.
Szerintem a legrosszabb a Super Mutant Suicider, főleg ha több Super Mutanttal van együtt és nem tudod elsőnek kilőni. Ha sikerül, akkor meg nem sok dolgod marad utána.
Emellett a Raiderek és Gunnerek is meg tudják szivatni az embert. Mikor 3 rakétavetővel lőnek egyszerre, az tud rosszabb lenni, mint bármilyen más szörny.
Új hozzászólás Aktív témák
- Milyen videókártyát?
- Házi barkács, gányolás, tákolás, megdöbbentő gépek!
- Azonnali mobilos kérdések órája
- Parkside szerszám kibeszélő
- Házimozi belépő szinten
- Konzol Screenshot
- sziku69: Szólánc.
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- Vicces képek
- További aktív témák...
- Nikon D3 Profi szett
- Vadonatúj, bontatlan iScooter i9Max elektromos roller, 1 év gari 35 km/h
- ADATA XPG Lancer Blade 32GB (2x16GB) DDR5 6000MHz CL34 - XMP/EXPO - 120 hó garancia
- Kingston FURY Beast 64GB (2x32GB) DDR5 6400MHz CL32 - XMP/EXPO - 120 hó garancia
- Kingston FURY Beast 32GB (1x32GB) DDR5 5200MHz CL40 - XMP/EXPO - 120 hó garancia
- HIBÁTLAN iPhone 13 Pro Max 256GB Sierra Blue -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS3958
- Nokia 8 Sirocco / 6/128GB / Kártyafüggetlen / 12Hó Garancia
- 35" ASUS ROG Swift PG35VQ curved GAMER monitor
- Kolink SFX 350W tápegység /BONTATLAN/Számlával/
- Lenovo A485 Ryzen 5 pro 2500U, 8GB RAM, 256GB SSD, jó akku, számla, garancia
Állásajánlatok
Cég: Laptopszaki Kft.
Város: Budapest
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest


Negyed óra fogócskázás volt velük
Egyébként egyszer már én is összefutottam egy Legendary Mirelurk Hunterrel, nem volt kellemes élmény. Menekülés közben persze köszöntem még egy kósza Radscorpionnak is, akibe sikerült belefutni. 


