Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • huskydog17

    addikt

    válasz Crytek #29452 üzenetére

    Ja értem.
    Amúgy rendkívül érdekes, hogy az új effekt megjelenésekor rengetegen sírtak meg gúnyolták, hogy mekkora hülyeség már, merthogy mennyire nem realisztikus. Most meg azon fog menni a sírás, hogy miért eszi úgy a gépet? Aki eddig "sírt" ez effekt hasztalanságán, az remélem most nem fogja használni!

    Hát ki köll kapcsolni, ozt máris jobb az eredmény. ;)

    Amúgy az általad linkelt emberke egy GF GTX 670-en kapcsolta be a TressFX-t ezen felül Super-Sampling élsimítást is aktivált. Mégis mi a túró várt, hogy majd 100 FPS-el fog menni egy olyan GPu architektúrán, ami még a Fermi szintjét sem éri el DC téren?
    AMúgy ebből az eredményből az látszik, hogy a beállítások és az alkalmazott hardver környezethez képest a játék sebessége kifogástalan. Megvan a 30 FPS.
    Szerintem ha aláraknak egy erősebb GCN-t és az AA-t egy kevésbé erőforrás zabálóval helyettesítik (pl. FXAA), akkor talán még egy Radeon 7800-ason is meglehet a stabil 60 FPS bekapcsolt TressFX-el.

    Na pont, ahogy gondoltam.
    Magasabb felbontás, erősebb AA mellett 55 FPS átlagban, aktivált TressFX-el.
    Durván brutális lesz így a GCN előnye.

    [ Szerkesztve ]

    Gameplay csatornám: https://www.youtube.com/channel/UCG_2-vD7BIJf56R14CU4iuQ

Új hozzászólás Aktív témák