Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #48613632

    törölt tag

    válasz SunMount3r #52219 üzenetére

    Szerintem, ha nem akarod összefűzni a HDD-ket, akkor a 3.-at, illetve innen felfelé, akár külső vinyóként is implementálhatod. Aztán majd később átköltözöl nagyobb, több bővítő helyes kuckóba. A 4 bayos megoldások viszont elég drágák, kompakt méretben. Akkor inkább a HDD-be fektetek. De az igaz, hogy ha eleve adott a több kisebb HDD használtan, akkor érdemes lehet. De szerintem, mondj le az ITX méretről. Inkább rejtsd el, az egyszerűbb.

    cinemazealot
    Ez is megfordult a fejemben. De errefelé az UK-ban, van csomó használt kuckó, vagy újak is, liciten.
    Mondjuk tetszik ez a Core V1. Pont jól mutatna a center jobb oldalán. Balról meg a subláda lenne, illetve van is.

    szerk:
    Azt nem hiszem, hogy valaha is szükségem lehet, 2-nél több HDD-re.

    SunMount3r
    Ja igen! A Zyxelekre visszatérve. Sajna, azt én sem tudom, hogy a 4 bayosak mennyire vannak ellátva procival. A szimpla tech specs sokat nem mond nekem sajna. De azt tudom, hogy a 320, a 325v2, és a 326 is CPU limitesek Transmission, illetve torrent alatt. 7-8MB/s a max, amit bírnak, olyan 75%-os terheléssel. Az fölött elérhetetlen gyakorlatilag, bár a dolgát azért teszi rendesen.
    Pl, ha több torrentet akarok letölteni, akkor addig, amíg beadagolom neki, le van állítva, vagy vissza van fogva a teknőssel. Az olyan 3MBs-re van belőve nálam.
    Ha véletlen ezt elfelejtem, akkor még a TM GUI is csak pörög, és képtelen frissíteni. Kb 3-4 perc, míg el tudok jutni odáig, hogy megnyomom a teknőst, és lelassít. Akkor jó megint :)
    Ezen felül egyébként, nekem bőven elég lenne. De az rohadt idegesítő, hogy itt a 350Mbites net, és max 10-12MB-vel tölt, de akkor is elérhetetlen.

    [ Szerkesztve ]

  • #48613632

    törölt tag

    válasz SunMount3r #52219 üzenetére

    Nézd csak mit találtam neked. ;)

    Ha ezen múlik, jöhet hozzám a kuckó, én meg eljuttatom Neked.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák