- Nothing Phone (3a) és (3a) Pro - az ügyes meg sasszemű
- Samsung Galaxy Watch (Tizen és Wear OS) ingyenes számlapok, kupon kódok
- Samsung Galaxy S22 és S22+ - a kis vagány meg a bátyja
- A holnap határán: itt van minden új Galaxy promóképe
- Android szakmai topik
- Samsung Galaxy S23 és S23+ - ami belül van, az számít igazán
- Honor Magic V3 - mágikus realizmus
- Augusztusban jön a Honor Magic V Flip 2
- Netfone
- Okosóra és okoskiegészítő topik
Új hozzászólás Aktív témák
-
szazbolha
addikt
Nem társadalmi nyomásnak gondolom, hanem normalitásnak és belső igénynek.
Aki nem tud, vagy nem akar otthon maradni a gyerekkel szülés után azzal sincs semmi baj, én nem ítélem meg, és azt sem gondlom, hogy lelki nyomorult lesz az ilyen gyerek, bár kétségtelen, hogy nem kap meg valamit amit előtte 50.000 éve minden ember csecsemő megkapott.Apuka nem pótolja az anyát. Nincsenek meg azok a képességei amik egy szült nőben megvannak. Ezek csodálatos dolgok... nem írja felül semmilyen új ideológia vagy elmélet. Primér biológiai kényszer, amit a természet jutalmaz. Persze meg lehet élni intellektuálisan is, az csak többletet ad hozzá.
-
-
-
szazbolha
addikt
Sajnos nem értem.
Azért indulsz jobb eséllyel férfiként mint egy nő, mert nincsenek előítéletek a nők irányába?Ez mit jelent?
Az lenne a legnagyobb előítélet, ha esetleg azt gondolnád a nők képességei gyengébbek mint a férfiaké a szakmádban. (eltekintve néhány fizikai erőt igénylő munkakörben) -
Sanya
nagyúr
mondjuk a nemtávoli jövőben az állásinterjú, ahol nem nő vagy és vezetői pozíciót kell betölts. Lásd EU direktíva (jó, mondjuk meg lehet kerülni, de diszkriminál. A munkát az kapja meg, aki alkalmas, vagy a legalkalmasabb a feladatra. Ha egy férfi, akkor férfi. Ha egy nő, akkor nő. Ha a csillámpóni, akkor csillámpóni. A nemeket ne keverjük bele!)
Új hozzászólás Aktív témák
Hirdetés
- Audi, Cupra, Seat, Skoda, Volkswagen topik
- sziku69: Szólánc.
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- AMD K6-III, és minden ami RETRO - Oldschool tuning
- Starlink
- Nothing Phone (3a) és (3a) Pro - az ügyes meg sasszemű
- Samsung Galaxy Watch (Tizen és Wear OS) ingyenes számlapok, kupon kódok
- OFF TOPIC 44 - Te mondd, hogy offtopic, a te hangod mélyebb!
- Alakul a Visa és a Mastercard európai ellenfele
- További aktív témák...
- Valve Index VR Kit
- Uhh Lenovo ThinkPad P15 G2 Tervező Vágó Laptop -75% 15,6" i5-11500H 16/1TB RTX A2000 4GB /1 Millió/
- Esport PC - i5 13400F, GTX 1080ti és 16gb DDR5
- Ohh Lenovo ThinkPad P15 G2 Tervező Vágó Laptop -75% 15,6" i5-11500H 32/1TB RTX A2000 4GB /1 Millió/
- AZTA! HP EliteBook 840 G8 Fémházas Laptop Ultrabook 14" -60% i7-1185G7 16/512 FHD IPS Iris Xe
- Apple iPhone X, 256GB, Kártyafüggetlen
- A Panasonic Toughbook CF-54 i5-5300u i5-6300u TN, IPS touch Budapest, MPL Foxpost
- AKCIÓ! Intel Core i7 7700K 4 mag 8 szál processzor garanciával hibátlan működéssel
- LG 25GR75FG - E-Sport Monitor - FHD 360Hz 1ms - NVIDIA Reflex + G-sync - AMD FreeSync - HDR 400
- Új! Számla + 1-3ÉV Gari! Áfás! Gamer PC - Számítógép! R5 9600X / RX 9070XT / 32GB DDR5 / 1TB SSD M.2
Állásajánlatok
Cég: Promenade Publishing House Kft.
Város: Budapest
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest