Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • pcnet

    addikt

    válasz brd #25350 üzenetére

    Nagyon lutri ahogy észre vettem, hogy mit, hol tudsz begyűjteni. FSD és thrusters tuninghoz gyűjtöttem a hozzávakókat. Egyik mérnök rendszerében nézegettem a bolygók material tartalmát. Arsenicre vadásztam. A rendszerben 2 bolygón is 2.5-2.7% volt. Szomszédos rendszerekben is körül néztem galaxy mapen és könyvjelzőztem az esélyes helyeket. Egyiken sem találtam egy nyamvadt darabot sem kb 5 óra kapirgálás alatt. Frontier fórumon olvastam, hogy valaki Founders Worldben 4 óra alatt talált 10 darabot. Oda ugrottam és fél óra alatt találtam 3 db-ot. Illetve 3at scoopoltam fel, de 9db lett az invertorymban. Elkezdtem Specialized legacy firmware is vadászni signal sourceokban. Ott azt is találtam. Máshol 10 óra játékidő alatt egyet sem. Data pointot is scanneltem és küldetéseket is nézegettem, de semmi. Egy SS-ban rálőttem egy clean hajóra, 9 percre kiállítottak a pályáról. Átugrottam Bunda rendszerbe, szinte az első SS-ben meglett a hőn áhított firmware. Founders worldön elkezdtem küldizni, persze mivel volt már firmware és arsenic is, már jöttek olyan küldetések amit azokkal jutalmaztak. NGURII rendszerbe járok most küldizni, empire rangot húzok, ha jól össze barátkoztam már a helyi frakciókkal, adnak 1-1.6 millió cr-es küldiket. És láss csodát, ott is jutalmaztak arsenicel.

    “A szervizben munka folyik, nem víz. Ezért a szerviz rövid i.” by Fagyallo

Új hozzászólás Aktív témák