Hirdetés
- Prohardver app (nem hivatalos)
- Magisk
- Motorola Edge 60 Fusion - nem csak a forma időtálló
- iPhone topik
- Samsung Galaxy A56 - megbízható középszerűség
- Samsung Galaxy Buds3 Pro - szárat eresztettek a babok
- iPhone 16e - ellenvetésem lenne
- Honor Magic6 Pro - kör közepén számok
- Samsung Galaxy S21 FE 5G - utóirat
- Apple Watch Ultra - első nekifutás
-
Mobilarena
🔦Üdvözöllek!🔦
A topik elsősorban az elemlámpákról, fejlámpákról, akkukról és a velük kapcsolatos technikai és tapasztalati beszélgetésről szól.
Új hozzászólás Aktív témák
-
zazenke
őstag
válasz
szabkary #19108 üzenetére
attol még lehet jó töltő az említett kettő ismertető jel csak parasztvakítás. ilyen kis vastagságú keresztmetszetnél teljesen mindegy miből van az érintkező. egy csavaranyán keresztül is tökéletes lenne a töltés. az is biztos hogy a nitecore nem gyárt kondikat magának csak márkavédelemből megkéri a gyártót hogy az ő nevére logozzák semmi jelentősége sincs az elko kondinak. itt legfeljebb csak az a lényeg hogy 105 fokos kondi legyen benne. más lenne ha mondjuk egy új gigabyte alaplap kondiját hasonlítanánk össze . na azok már nem hagyományos minőségő elektrolitok stb. Egy a lényeg a kínai milyen áramköri felépítéssel hamisított. ha tudja az eredeti funkciókat akkor használhatod egészséggel . kutya cég tud lenni a nitecore is . pl nekem van a legújabb fejlesztésű kulcstartó lámpájukból egy példány és tuti eredeti a nitecore tube. na még ilyen mocsok kék színű fénnyel amit az a led kiad csak eddig a bóvli kategóriába találkoztam. én nem is értem ez már annyira hideg lenne vagy mi ? az amerikai photonoknak sokkal szebb fényük van .
Új hozzászólás Aktív témák
Hirdetés
Hirdetni (keresem típusú is) és reflinket beilleszteni az ÁSZF III/10/16-17 pontja alapján tilos, az ilyen tartalmú hozzászólások moderálásra kerülnek!
- Bemutató Convoy M1 és M2 elemlámpa bemutató
- Bemutató Convoy L2 2016 elemlámpa
- Bemutató Convoy C8 bemutató - Előre mutat
- Bemutató Convoy L2 - már majdnem prémium
- Bemutató Convoy S2+ bemutató - A szükséges plussz
- Nvidia Quadro P400/ P600/ P620/ P1000/ T400/ T600/ T1000 - Low profile (LP) + RTX A2000 6/12Gb
- ÁRGARANCIA! Épített KomPhone Ryzen 7 9700X 32/64GB RAM RX 9070 16GB GAMER PC termékbeszámítással
- Fujitsu USB Port Replicator PR09 (5K vagy 2 x 4K felbontás) (DisplayLink)
- BANKMENTES 12 hónap Részletfizetés elérhető . Lenovo Legion Pro 5 16IRX9
- Csere-Beszámítás! Lenovo Ideapad Gaming 3 Garancia: 2026.07 // R7 5800H / GTX 1650 4GB
Állásajánlatok
Cég: Laptopszaki Kft.
Város: Budapest
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest