- Samsung Galaxy S23 Ultra - non plus ultra
- Fotók, videók mobillal
- Samsung Galaxy Z Fold5 - toldozás-foldozás
- One mobilszolgáltatások
- Google Pixel 9a rapidteszt
- Samsung Galaxy A54 - türelemjáték
- Samsung Galaxy Watch6 Classic - tekerd!
- Xiaomi 13T és 13T Pro - nincs tétlenkedés
- Apple AirPods Pro (2. generáció) - csiszolt almaságok
- Samsung Galaxy S23 és S23+ - ami belül van, az számít igazán
-
Mobilarena
🔦Üdvözöllek!🔦
A topik elsősorban az elemlámpákról, fejlámpákról, akkukról és a velük kapcsolatos technikai és tapasztalati beszélgetésről szól.
Új hozzászólás Aktív témák
-
mailman
tag
válasz
Surci1 #24195 üzenetére
A kepeken is latod, hogy nagyon nehez a dontes. Hasznalhatosagban sem nagyon van kulonbseg a 2 lampa kozt. A Nitecore mellett szol a nagyon jo UI, minosegre sem szokott baj lenni vele, hoz egy jo standardot, szep az anodizalas, van benne ATR-nek nevezett homerseklet alapu teljesitmenyszabalyzas. Ami ellene van az az alu nem DTP MCPCB, a muanyag reflektor, meg a keves tartozek. Csak button top akkukkal vagy flat toppal es magnessel mukodik.
A TK75 minosegre az egyik legjobb, szinten digitalisan szabalyzott de ezt elottem is irtak, az UI kicsit butabb, a LEDek szepen kozepre vannak igazitva, a reflektor meg 4 XHP diodat is elbir olvadas nelkules kapsz hozza dobozt, nyakpantot stb. A fenix konzervativabb a fejlesztesben es a marketingben, ugyanakkor atgondoltabb es idotallobb konstrukcio (nem is mai gyerek mar a TK75 szeria). Tovabba ezt bovitheted plusz toldoval ha kell a hosszabb uzemido. Viszont azt hiszem turbobol visszalep egy ido utan homerseklettol fuggetlenul mig a TM16 nem.
A LEDek egyikben sincsennek szethajtva, ezt fel is szoktak roni a TM16GTnek (ami egy az egyben a TM16 vezerleset kapta) amiben joval tobbet is birnanak az XPL HI ledek.
4 dollar a kulonbseg kuponozas utan, en sztem a Fenixet vennem, de nagyon szubjektiv es nekem mar van egy GT-m ami egy fantasztikus lampa es nagyon szeretem.
Új hozzászólás Aktív témák
Hirdetni (keresem típusú is) és reflinket beilleszteni az ÁSZF III/10/16-17 pontja alapján tilos, az ilyen tartalmú hozzászólások moderálásra kerülnek!
- Bemutató Convoy M1 és M2 elemlámpa bemutató
- Bemutató Convoy L2 2016 elemlámpa
- Bemutató Convoy C8 bemutató - Előre mutat
- Bemutató Convoy L2 - már majdnem prémium
- Bemutató Convoy S2+ bemutató - A szükséges plussz
- Bittorrent topik
- AMD Ryzen 9 / 7 / 5 7***(X) "Zen 4" (AM5)
- Kormányok / autós szimulátorok topikja
- Windows 11
- Autós topik
- Autós topik látogatók beszélgetős, offolós topikja
- LibreOffice topik
- Motorolaj, hajtóműolaj, hűtőfolyadék, adalékok és szűrők topikja
- Nemzetbiztonsági aggályok merültek fel a TP-Link kapcsán
- Gumi és felni topik
- További aktív témák...
- Smart Fortwo - 600 Benzin - Kabrió - Klíma - Nagyon szép állapotban
- Eladó a saját tesztemben szereplő PVY Z20 Pro Evo elektromos kerékpár kiváló állapotban, házhozszá
- Artemisz ART-230L-EL "A" Minősített Laptopszéf
- Siemens EQ6 Series 700 premium ritka tipus keveset használt
- Hiseeu vk10v 4hd405 hd nvr komplett szet
- Telefon felvásárlás!! Samsung Galaxy S25, Samsung Galaxy S25 Plus, Samsung Galaxy S25 Ultra
- Telefon felváráslás!! Samsung Galaxy S22/Samsung Galaxy S22+/Samsung Galaxy S22 Ultra
- Xbox Ultimate előfizetések
- AKCIÓ! Apple MacBook Pro 13 2022 M2 8GB 256GB SSD garanciával hibátlan működéssel
- Csomagfeladás Foxpost automataba XS/S/M/L/XL - 2390 Ft egységesen
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest