Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • aggleány

    addikt

    válasz Oldman2 #4937 üzenetére

    Ennek örülök. :K Amíg nagy keresésben voltam, rengeteg cikket olvastam a témában, és volt jópár, ami nagyon jól volt megírva (sajnos nem mind, sőt).

    ZooLee

    Jóvanna, igazad van. Csak úgy megörültem a témának. :B

    torok.bianka

    Az most már szinte mindegyikben van, szerintem alapnak számít.

    Mindenki

    Alapvetően a laikusoknak akarom írni a bejegyzést, hogy legyen fogalmuk arról, hogy mégis mi ez, mire jó, mire nem alkalmas, mit lehet elvárni tőle stb. Nagyon sok paramétert gyűjtöttünk össze, de ezeknek csak a töredéke érdekli a mezei felhasználókat. Majd együtt kitaláljuk, hogy mi ez a pár dolog, és ez lesz kiemelve. Természetesen a többi paraméterről is lesz szó, de nem olyan szinten, mint ahogy itt a többség nyomja. :U Esetleg egy következő írásban lehetne részletesebben rátérni a neccessebb dolgokra. A legtöbb emberke, aki ilyet vesz, olvasni akar rajta, könyvet letölteni, néha e-mail-t nézni, de már ez sem jellemző.

    Nekem pl. fontos, hogy milyen rendszer van rajta, lehet-e bővíteni, milyen formátumot kezel, de van, akinek ez egyáltalán nem számít - ezért kértem, hogy dobjuk össze azt, ami a többségnek számít.

    Pl. aki azt mondja, hogy nem fontos, hogy bővíthető lenne, azzal érvel, hogy alapból is rengeteg könyv fér rá. Nekem fontos a bővíthetőség, de azért, mert nem sok esély van rá, hogy egyszerre menjen tönkre az olvasó és a memóriakártya is. Ha mondjuk egy hosszabb nyaralás elején tönkremegy a könyvolvasóm, és nincs meg a lehetőség, hogy rögtön áttegyem egy másikba a kártyát, tökön szúrom magam. Én nem tudok meglenni olvasás nélkül, tehát ez nekem nagyon fontos. Aztán persze még rengeteg hasonló eltérő vélemény van. :F

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák