Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • twine

    addikt

    válasz t72killer #849 üzenetére

    "- ezt a v1.0 is tudja,"

    Na ez nekem új, :R mert ugye én a sima P4-hez hasonlítottam a cuccot, lévén azt váltotta...

    Az élőképnél engem sem nagyon érdekel a felbontás, mert sokkal nagyobb "ellenség" a napsütés komponálás közben :DDD Barátunk és ellenségünk :DDD hiszen napfényben lehet gyönyörű minőségű filmeket lőni, de napfényben meg alig lát valamit az ember....(rendeltem napellenzőt a telefonra,,nagyon kíváncsi vagyok mennyivel lesz jobb a helyzet)

    Repülési idő....:
    az a +500mAh szerintem "semmit" nem ér....Én legalábbis utálom amikor elkezd sipogni 20%-nál az akis,,,és nem hagyja abba....van amikor hagynom kell addig merülni amig szól hogy haza akar jönni,,,de ezt csak akkor szoktam "cancel"-ezni, ha ott van a közvetlen környezetemben a gép...és ez ritka...
    Részemről ezt is "marketing hype"-nak tartom, hogy így elmondhassák elértük a 30perc repülési időt!

    4 aksit használtam, kettőt adtam el a régi géppel, most így 3 maradt,,,,muszáj vennem még legalább egyet, mert nagyon hiányzik,,,de valszeg a "kisebbiket" veszem, mert azt általában olcsóbban kapni, és nem használom ki azt a +3-4 percet amit az a +500mAh adhat, mert úgyis előbb rakom le a gépet....
    Annyi történt , hogy a régi aksikat, beraktam az új gépbe, frissítette az aksik firmware-jét a gép, és máris haverok lettek...vidáman lehet az 5350-es aksikat is használni!

    Pro, és V2.0 Mechanikus zár volt persze, és H265 is, hiszen ugyanaz a kamera....
    Nekem a sima P4-hez képest nagy előre lépés a a Pro kamerája,,,bár némileg copatósabb is a nagyobb tudás,,,hiszen az eddigi végtelen fókusz helyett, most "b@szogatnom" kell a fókuszt is :DDD :))
    De legalább van mit b@szogatni :D :R

    Ocusync-ről valami olyasmiket olvastam eleinte, hogy valszeg akkor jön elő igazán a különbség, ha az ember használja a Dji szemüvegét,,,, (mert igy vezeték nélkül lehet szemüvegezni talán, mig a lightbridge-el nem :F talán,,,,,nem biztos,,de valami ilyesmi rémlik...vagy két szemüveggel,,,,vagy tkm tudja)
    Én nem használom....nekem nem kell, nem is fogok venni....elképzelni nem tudom, hogy tapipaddal a fejemen "símogassam"/nyomogassam meló közben a beállításokat....nincs a géppel közben "visual contact....",.....szar ez igy nekem,,,,nem kell DJI szemüveg...
    Arra meg ,hogy "On The Air" néha élvezzem a tájat fentről, élmény repülés közben drágának tartom...
    Majd utólag élvezem itthon a projektoron :DDD

    Zaj..."utohangosítás" :
    MIvel a gép amugy sem rögzít hangot,,,,max a streamelt kép mellé tudja telefon mikrofonját bevonnia dologba, (igy lesz hang az átküldött videón) nincs is más lehetőséged....

    Talán a földön "alapjáraton" lehet észrevenni azt a kevés decibel csökkentést.....de ahogy megemeled a levegőbe, "üvölt ez ugyanúgy..." :DDD

    Ahogy kivettem az eddigi kérdéseidből téged inkább a kamera érdekel,,,az pedig valóban ugyanaz...
    Engem a H265 kevésbé érdekelt, mert nem támogatja a a procim a kódolást...
    Ha "magamnak" dolgozok, H264....

    Idén megrendelésre meg már 4k D-LOG-ot kértek....azt meg főleg "nem tudja" a gépem....(mármint a 4K-t)
    Talán majd ha lassan cserélem a masinát, akkor váltok H265-re,,,addig viszont nem használom, míg nem tudom hardveresen gyorsítani :B :B Így marad az 1080/50p H264 magasabb bitratával....

    Pro-ról semmi értelme váltani, V.2.0-ra, ez is biztos....
    Ha meg ujat vesz az ember,,,,hát eldönti, mik a prioritások, és mi fér bele....
    ÉN próbáltam inkábba frissebb tipus felé terelni magam....
    Így talán a következő váltásnál is könnyebben eladható a gép,,,stb...

    Én pld. a P4-et is akkor vettem amikor épp jött be a pro....meg az advanced,,,,nem érdekelt, dolgozni akartam...
    Szerintem ne várj semmire,,,járd körbe a témát mi kell neked, és vásárolj,,,
    Várni mindig lehet valami ujdonságot a tech. piacon... :U
    Aztán ha megvetted, akkor meg úgyis durván zuhan az ára...és ugyis lesz "egy hónap" múlva jobb...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák