Keresés

Hirdetés

  • Lenovo Essential Wireless Combo

    lo Lehet-e egy billentyűzet karcsú, elegáns és különleges? A Lenovo bebizonyította, hogy igen, de bosszantó is :)

  • Szűkös készlettel indít az iPad Pro OLED?

    ma Állítólag meggyűlt a Samsung baja az iPad képernyőkkel, az LG viszont a kívánt mennyiségben szállítja a paneleket.

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ripper17

    tag

    válasz Yeffy #16317 üzenetére

    szerintem másképp nem tudná ezt a cisco se, ha nem csak a "bedumpolt" tudást akarja nézni. gyakorlati tapasztalat nélkül szerintem ezt a vizsgát borzasztó nehéz megugrani. értsd: legalább a napi üzemeltetésben egy show run-ban már láttad, vagy tudod, hogy az a típusú "szűrés" az inbound vagy outbound - ezzel mondjuk a válaszlehetőségek felét már kilőtted.

    esetleg ugye a jó öreg BGP-s kérdés, ahol ingress/egress routingot akarsz befolyásolni, és mi a "best" opciód erre egy konkrét esetben, megadott BGP tábla esetén. ezekhez kell tudni a gyakorlatban, mi a best practice, és két, azonosan jó megoldás közül melyik a szeb/jobb... (a vizsgában volt _inbound_ AS path prepend opció is, életemben nem láttam még hogy valaki local pref helyett ütött volna ilyet... :Y )

    Amit én régen se értettem a Cisconál (a régi CCNP vizsgákból jópárat lastminute tettem le, ami konvertálható most specializationre), hogy évek óta megy egy adott kódú vizsga, de a kérdések 10-15%a így is értelmezhetetlen, angolul se értelmes, és a válaszok jó része is ilyen félmondat, nincs befejezve :D

    Furcsa amúgy, mennyire kerüli az EIGRP-t is a Cisco, az ENCOR vizsgában is csak "compare to OSPF" szinten van. Míg az OSPF-et állítom, az ENARSI vizsgában sem tudják nagyobb mélységekben kérdezni.

    Én úgy voltam vele, hogy nem a "nyáron nyaralós" típus vagyok, de a munkahelyen eléggé uborkaszezon van, akár neki is mehetnék ennek. Amin nagyon meglepődött cimborám is, hogy mennyire alacsony szekció százalékokkal is meglett a vizsga.

Új hozzászólás Aktív témák